Your search results

Prona ne shitje ne Sarande. Apartament 1+1 prane plazhit

40.950 €
40 Shenjtoret,
shto te të preferuarat
1663

AlbRealProperty ofron per shitje nje apartament 1+1 ne Sarande. Apartamenti ndodhet ne hyrje te qytetit, pak minuta ne kembe nga plazhi.

 

Adresa: 40 Shenjtoret
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9701
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 1570
Çmimi: 40.950 €
Siperfaqja: 63 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Banjo: 1
Kati I Prones: 5
Katet E Nderteses: 8
SEA VIEW
MOUNTAIN VIEWS
BALCONY
LIFT
PARKING AREA
BUILDING STATUS UNDER CONSTRUCTION
THERMIC INSULATION
ACOUSTIC INSULATION
GARAGE AVAILABLE FOR SALE

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

Apartament ne shitje ne Sarande.

11 45 m2
Apartament ne shitje ne Sarande. Ky apartament ne shitje ka nje dhome gjumi dhe ndodhet ne ...
Apartament ne shitje ne Sarande. Ky apartament ne shitje ka nje dhome gjumi dhe ndodhet ne ndertesen Vista ne nje z ...
42.000 €

Apartament ne shitje ne Sarande. Prona ne Shqiperi.

22 108 m2
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ...
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ndodhet ne nje zone shum ...
62.500 €

Apartament ne shitje ne Sarande. Prona ne Shqiperi.

22 120 m2
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ...
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ndodhet ne nje zone shum ...
93.000 €

Alket Zani

Sales manager
+355 67 400 0144
alket@albrealproperty.com
alket.zani

Me Kontakto