Your search results

Prona ne shitje ne Sarande. Apartament tek Bay View Residence.

51.000 €
shto te të preferuarat
1855

AlbRealProperty ofron për shitje një apartament dhomë gjumi në Bay View Rezidenca ne Sarande, Shqiperi. Qëndrimit është e vendosur në zonën më të qetë, në anën perëndimore të qytetit. Linja e parë me vetëm metra nga deti bën këtë vendbanim një e ndërtesës më tërheqëse dhe të preferuar në Sarandë. Përfunduar apartament dhe i regjistruar. Paketa mobilje fakultative.

Kjo faqe eshte perkthyer automatikisht. Agjentet tane jane duke punuar per perkthimin e kesaj faqeje. Ju lutemi te vizitoni versionin e gjuhes anglese per te lexuar tekstin origjinal.

Qyteti:
Shteti/Vendi:
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 1782
Çmimi: 51.000 €
Siperfaqja: 72 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Banjo: 1
Viti I Ndërtimit: 2013-06-01
Kati I Prones: 4
Katet E Nderteses: 7
SEA VIEW
BEACH FRONT
WATER FRONT
MOUNTAIN VIEWS
BALCONY
LIFT
BUILDING STATUS FINISHED
THERMIC INSULATION
ACOUSTIC INSULATION

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

Apartament ne shitje ne Sarande. Vista apart...

42.000 €
Apartament ne shitje ne Sarande. Ky apartament ne shitje ka nje dhome gjumi dhe ndodhet ne ndertesen Vista ne nje z ...
Apartament ne shitje ne Sarande. Ky apartament ne shitje ka nje dhome gjumi dhe ndodhet ne ndertesen Vista ne nje z ...
11 45 m2full info

Apartament me dy dhoma gjumi me pamje nga de...

62.500 €
Apartament i bollshem ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, ka pamje deti dhe ndodhet prane marines  ...
Apartament i bollshem ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, ka pamje deti dhe ndodhet prane marines  ...
22 108 m2full info

Apartament të mobiluar me pamje nga deti per...

93.000 €
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ndodhet ne nje zone shum ...
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ndodhet ne nje zone shum ...
22 120 m2full info