Your search results

Papafingo ne Sarande. Apartamentet Sait Tropez.

140.000 €
Rruga Lefter Talo,
shto te të preferuarat
1052

Papafingo ne Sarande. Apartamentet Sait Tropez. Papafingo ne shitje ne ndertesen Sait Tropez, Sarande, Shqiperi. Ndertim i ri teper cilesor ne nje nga zonat me terheqese te qytetit. Vetem dy minuta ne kembe nga shetitorja e qytetit dhe nga plazhi, si dhe pese minuta nga qendra e qytetit. Apartament i organizuar shume mire me pamje madheshtore  te gjirit te Sarandes dhe ishullit te Korfuzit.  Nje mundesi shume e mire per te investuar ne nje zone ku cmimi mesatar ngrihet nga viti ne vit. 

Adresa: Rruga Lefter Talo
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9701
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 2358
Çmimi: 140.000 €
Siperfaqja: 145 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Banjo: 2
Viti I Ndërtimit: 2015-10-01
Kati I Prones: 7
Katet E Nderteses: 7
SEA VIEW
MOUNTAIN VIEWS
BALCONY
TERRACE
LIFT
BUILDING STATUS FINISHED
THERMIC INSULATION
ACOUSTIC INSULATION
GARAGE AVAILABLE FOR SALE

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

Papafingo ne shitje ne Sarande, Shqiperi. Apartamente ne Shqiperi.

11 110 m2
Riviera, nje ndertese me cilesi te larte ndertimi me apartamente ne shitje ne Sarande, Shq ...
Riviera, nje ndertese me cilesi te larte ndertimi me apartamente ne shitje ne Sarande, Shqiperi. Pozicion i mire ne ...
100.000 €

Papafingo ne shitje ne Sarande.

32 242 m2
Papafingo ne shitje ne Sarande. AlbRealProperty ofron ne shitje apartamente ne ndertesen C ...
Papafingo ne shitje ne Sarande. AlbRealProperty ofron ne shitje apartamente ne ndertesen Centre-Ville, Saranda. Pap ...
410.000 €

Apartament Penthouse ne shitje ne Sarande.

22 200 m2
AlbRealProperty ofron per shitje nje apartament penthouse ne Sarande. Pamje e mrekullueshm ...
AlbRealProperty ofron per shitje nje apartament penthouse ne Sarande. Pamje e mrekullueshme deti dhe gjithe gjirit ...
125.000 €