Your search results

Papafingo ne Sarande. Apartamentet Sait Tropez.

140.000 €
Rruga Lefter Talo,
shto te të preferuarat
1342

Papafingo ne Sarande. Apartamentet Sait Tropez. Papafingo ne shitje ne ndertesen Sait Tropez, Sarande, Shqiperi. Ndertim i ri teper cilesor ne nje nga zonat me terheqese te qytetit. Vetem dy minuta ne kembe nga shetitorja e qytetit dhe nga plazhi, si dhe pese minuta nga qendra e qytetit. Apartament i organizuar shume mire me pamje madheshtore  te gjirit te Sarandes dhe ishullit te Korfuzit.  Nje mundesi shume e mire per te investuar ne nje zone ku cmimi mesatar ngrihet nga viti ne vit. 

Adresa: Rruga Lefter Talo
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9701
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 2358
Çmimi: 140.000 €
Siperfaqja: 145 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Banjo: 2
Viti I Ndërtimit: 2015-10-01
Kati I Prones: 7
Katet E Nderteses: 7
SEA VIEW
MOUNTAIN VIEWS
BALCONY
TERRACE
LIFT
BUILDING STATUS FINISHED
THERMIC INSULATION
ACOUSTIC INSULATION
GARAGE AVAILABLE FOR SALE

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

Papafingo ne shitje ne Sarande, Shqiperi. Ap...

100.000 €
Riviera, nje ndertese me cilesi te larte ndertimi me apartamente ne shitje ne Sarande, Shqiperi. Pozicion i mire ne ...
Riviera, nje ndertese me cilesi te larte ndertimi me apartamente ne shitje ne Sarande, Shqiperi. Pozicion i mire ne ...
11 110 m2full info

Papafingo ne shitje ne Sarande.

410.000 €
Papafingo ne shitje ne Sarande. AlbRealProperty ofron ne shitje apartamente ne ndertesen Centre-Ville, Saranda. Pap ...
Papafingo ne shitje ne Sarande. AlbRealProperty ofron ne shitje apartamente ne ndertesen Centre-Ville, Saranda. Pap ...
32 242 m2full info

Apartament Penthouse ne shitje ne Sarande.

125.000 €
AlbRealProperty ofron per shitje nje apartament penthouse ne Sarande. Pamje e mrekullueshme deti dhe gjithe gjirit ...
AlbRealProperty ofron per shitje nje apartament penthouse ne Sarande. Pamje e mrekullueshme deti dhe gjithe gjirit ...
22 200 m2full info

Dorjan Sotiri

Sales manager
+355 67 400 0133
dori@albrealproperty.com

Me Kontakto