Your search results

Papafingo ne shitje ne Sarande, Shqiperi. Apartamente ne Shqiperi.

100.000 €
Rruga Turizem-Kanali Çukes,
shto te të preferuarat
1517

Riviera, nje ndertese me cilesi te larte ndertimi me apartamente ne shitje ne Sarande, Shqiperi. Pozicion i mire ne pjesen jugore te qytetit me pamje te mrekullueshme mbi gjirin e Sarandes. Vetem 150 metra nga plazhi me i afert dhe 5 minuta nga qendra e qytetit. AlbRealProperty ju ofron nje papafingo me nje dhome gjumi me pmje mahnitese nga tarraca. 

Adresa: Rruga Turizem-Kanali Çukes
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9701
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 2491
Çmimi: 100.000 €
Siperfaqja: 110 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Banjo: 1
Viti I Ndërtimit: 2015-06-01
Kati I Prones: 7
Katet E Nderteses: 7
SEA VIEW
TERRACE
LIFT
BUILDING STATUS FINISHED
THERMIC INSULATION
ACOUSTIC INSULATION

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

Papafingo ne Sarande. Apartamentet Sait Trop...

140.000 €
Papafingo ne Sarande. Apartamentet Sait Tropez. Papafingo ne shitje ne ndertesen Sait Tropez, Sarande, Shqiperi. Nd ...
Papafingo ne Sarande. Apartamentet Sait Tropez. Papafingo ne shitje ne ndertesen Sait Tropez, Sarande, Shqiperi. Nd ...
22 145 m2full info

Papafingo ne shitje ne Sarande.

410.000 €
Papafingo ne shitje ne Sarande. AlbRealProperty ofron ne shitje apartamente ne ndertesen Centre-Ville, Saranda. Pap ...
Papafingo ne shitje ne Sarande. AlbRealProperty ofron ne shitje apartamente ne ndertesen Centre-Ville, Saranda. Pap ...
32 242 m2full info

Apartament Penthouse ne shitje ne Sarande.

125.000 €
AlbRealProperty ofron per shitje nje apartament penthouse ne Sarande. Pamje e mrekullueshme deti dhe gjithe gjirit ...
AlbRealProperty ofron per shitje nje apartament penthouse ne Sarande. Pamje e mrekullueshme deti dhe gjithe gjirit ...
22 200 m2full info

Dorjan Sotiri

Sales manager
+355 67 400 0133
dori@albrealproperty.com

Me Kontakto