Your search results

Apartament me pamje fantastike ne Shitje ne Sarande.

63.500 €
Rruga Bilal Golemi,
shto te të preferuarat
1860

Apartament me pamje fantastike ne Shitje ne Sarande. AlbRealProperty ofron ne shitje apartament me nje dhome gjumi ne Sarande, Shqiperi. Apartamenti ndodhet ne nje zone ekskluzive te qyteetit dhe shume te preferuar nga turistet  me pamje te mrekullueshme nga deti. Ky apartament eshte komplet i mobiluar me mobilje te nje cilesie shume te larte. Vend parkimi i perfshire ne cmimin e shitjes. Me nje vlere prej 20 % nen cmimin e tregut  kjo eshte nje mundesi investimi e perkryer.

Adresa: Rruga Bilal Golemi
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9701
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 1911
Çmimi: 63.500 €
Siperfaqja: 76 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Banjo: 1
Viti I Ndërtimit: 2012-06-01
Kati I Prones: 3
Katet E Nderteses: 7
SEA VIEW
MOUNTAIN VIEWS
BALCONY
LIFT
BUILDING STATUS FINISHED
THERMIC INSULATION
ACOUSTIC INSULATION
GARAGE INCLUDED IN THE PRICE

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

Apartament ne shitje ne Sarande. Vista apart...

42.000 €
Apartament ne shitje ne Sarande. Ky apartament ne shitje ka nje dhome gjumi dhe ndodhet ne ndertesen Vista ne nje z ...
Apartament ne shitje ne Sarande. Ky apartament ne shitje ka nje dhome gjumi dhe ndodhet ne ndertesen Vista ne nje z ...
11 45 m2full info

Apartament me dy dhoma gjumi me pamje nga de...

62.500 €
Apartament i bollshem ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, ka pamje deti dhe ndodhet prane marines  ...
Apartament i bollshem ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, ka pamje deti dhe ndodhet prane marines  ...
22 108 m2full info

Apartament të mobiluar me pamje nga deti per...

93.000 €
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ndodhet ne nje zone shum ...
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ndodhet ne nje zone shum ...
22 120 m2full info

Dorjan Sotiri

Sales manager
+355 67 400 0133
dori@albrealproperty.com

Me Kontakto