Your search results

Apartament me qera ne Sarande, Shqiperi.

33 € to 70 €/day
Rruga Onhezmi,
shto te të preferuarat
1695
Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent

Apartament me qera ne Sarande, Shqiperi. Ky apartament me pamje deti eshte teresisht i mobiluar dhe ndodhet ne nje zone shume te mire te qytetit vetem 3 minuta ecje larg nga deti. Nje zgjedhje perfekte per nje familje ose nje grup miqsh te cilet duan te kalojne pushimet ne qytetin jugor te Sarandes. Akomodimi maksimal eshte kater persona si dhe ofrohet parkim falas nen toke.

Adresa: Rruga Onhezmi
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9701
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 3328
Çmimi: 33 € to 70 €/day
Siperfaqja: 65 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Banjo: 1
Kati I Prones: 4
Katet E Nderteses: 8
SEA VIEW
BALCONY
LIFT
BAR AND RESTAURANTS NEARBY
MARKET AND SHOPS NEARBY
PARKING AREA

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

Apartament me qera me nje dhome gjumi ne S...

30 € to 50 €/day
Apartament me nje dhome e kuzhine me qera ne Sarande. Apartament i mobiluar plotesisht qe ndodhet ne objektin Alba ...
Apartament me nje dhome e kuzhine me qera ne Sarande. Apartament i mobiluar plotesisht qe ndodhet ne objektin Alba ...
11 45 m2full info

Apartament i mrekullueshem me pamje deti me ...

40 € to 80 €/day
Apartament i mrekullueshem me pamje deti me qera ne Sarande. Apartament me dy dhoma gjumi i mobiluar me qera ne Sar ...
Apartament i mrekullueshem me pamje deti me qera ne Sarande. Apartament me dy dhoma gjumi i mobiluar me qera ne Sar ...
22 105 m2full info

Merr me qera ne Sarande. Apartament me qera ...

33 € to 70 €/day
Merr me qera ne Sarande. Apartament me qera ne Shqiperi. Kompania jone ofron apartamente me qera ne zona te ndryshm ...
Merr me qera ne Sarande. Apartament me qera ne Shqiperi. Kompania jone ofron apartamente me qera ne zona te ndryshm ...
22 120 m2full info

Dorjan Sotiri

Sales manager
+355 67 400 0133
dori@albrealproperty.com

Me Kontakto