click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Okazion! Apartament qe mund te transformohet ne dyqan ne shitje.

55.000 €
Ali Demi, ,
Favorite
Your search results

Overview

  • Updated On:
  • October 30, 2019
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • Garages
  • 70.00 m2
  • Year Built: 1979-01-24

Property Description

Apartamen qe mund te transformohet ne dyqan ne shitje. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje ndertese ne krah te rruges Ali Demi. apartamenti eshte i mobiluar dhe mund te shfrytezohet dhe si dyqan duke qene se ndodhet ne katin e pare ne kend te objektit si dhe anes  anes rruges

Address: Ali Demi
City:
Area:
State/County:
Zip: 9401
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 5213
Price: 55.000 €
Property Size: 70.00 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Viti i Ndërtimit: 1979-01-24
Kati i Prones: 0
Katet e Nderteses: 4

Similar Listings

Shitje
hot deal

Apartament i ri ne plazh ne shitje në Vlorë ...

83.000 €
Apartament i plotë frontal me pamje nga deti për shitje në Vlorë Shqipëri. Prona ndodhet n [more]
Apartament i plotë frontal me pamje nga deti për shitje në Vlorë Shqipëri. Prona ndodhet në një ndërtesë bregdetare [more]
17
apartment in Vlora promenade for sale.
Shitje
hot deal

Shitet apartament me hapsire te bollshme me ...

110.700 €
Apartament i gjërë me dy dhoma gjumi në shëtitoren Vlorë për shitje. E vendosur ndoshta në [more]
Apartament i gjërë me dy dhoma gjumi në shëtitoren Vlorë për shitje. E vendosur ndoshta në një nga zonat më të mira [more]
12
Shitje

Penthouse për shitje në Vlorë me tarracë të ...

175.000 €
Leider ist der Eintrag nur auf English verfügbar.
Leider ist der Eintrag nur auf English verfügbar.
Shitje
sold

Apartament i ri ne shitje ne Vlore. Tek Kala...

68.000 €
Apartament i ri ne Vlore per shitje E vendosur në një nga zonat më të mira të qytetit, ky [more]
Apartament i ri ne Vlore per shitje E vendosur në një nga zonat më të mira të qytetit, ky apartament i cili përmban [more]

Compare Listings