click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Apartament i ri ne plazh ne shitje në Vlorë Shqipëri. Pamje e plotë frontale e detit.

83.000 €
Rruga Sazani, ,
Favorite
Your search results
hot deal

Overview

  • Updated On:
  • March 2, 2021
  • Year Built: 2019-09-04

Property Description

Apartament i plotë frontal me pamje nga deti për shitje në Vlorë Shqipëri. Prona ndodhet në një ndërtesë bregdetare, ndoshta më e afërta me detin në Vlorë. Apartamenti ne shitje ne Vlore Shqiperia ndodhet ne katin e katert te nje pallati me gjashte kate + dyqane njekateshe + ne parkimin nentokesor Ndërtesa është e një cilësie shumë të mirë, me izolim akustik dhe termik. Ka dy ballkone me pamje mbresëlënëse të detit në këtë apartament për shitje në Vlorë, një për secilën dhomë. Ballkoni kryesor është më i gjerë se tjetri. Në apartament është vendosur një kuzhinë, dy njësi të kondicionimit të ajrit, një për secilën dhomë dhe grila të kontrolluara në distancë. E gjithë kjo është shtesë dhe normalisht nuk përfshihet në apartamente të reja. Në dhomën kryesore ka mjaft hapësirë ​​për zonën e ngrënies dhe zonën e ndenjes. Në dhomën e gjumit ka edhe hapësirë, kështu që ju mund ta organizoni atë sipas shijes dhe nevojave tuaja. Zona është e njohur mirë për plazhet e saj me rërë dhe të gjitha karakteristikat e anës së detit Adriatik. Ndërtesa është e vendosur vetëm 500 metra nga qendra e qytetit. Alsoshtë gjithashtu shumë afër pyllit me pisha. Jashtë ndërtesës ka shumë hapësirë ​​për parkim nën hijet e pemëve. Stacioni i autobusëve është gjithashtu shumë afër ndërtesës. Në ndërtesë ekziston gjithashtu një internet me shpejtësi të lartë i cili mund të aktivizohet në të njëjtën ditë kur të vendosni. Në ndërtesë ka një ashensor i cili është i arritshëm vetëm nga banorët e ndërtesës. Someoneshtë dikush që kujdeset për ndërtesën gjatë gjithë vitit. Kështu që zonat e zakonshme do të jenë gjithmonë të pastra dhe mirëmbajtja e ashensorëve kryhet rregullisht. Kontaktoni zyrën tonë lokale ose agjentët për të caktuar një vizitë në apartamentin për shitje në Vlorë Shqipëri. Do të jem i lumtur të shpjegoj gjithçka në lidhje me të

Address: Rruga Sazani
City:
State/County:
Zip: 9401
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 5290
Price: 83.000 €
Viti i Ndërtimit: 2019-09-04
Kati i Prones: 5
Katet e Nderteses: 6

Similar Listings

17
apartment in Vlora promenade for sale.
Shitje
hot deal

Shitet apartament me hapsire te bollshme me ...

110.700 €
Apartament i gjërë me dy dhoma gjumi në shëtitoren Vlorë për shitje. E vendosur ndoshta në [more]
Apartament i gjërë me dy dhoma gjumi në shëtitoren Vlorë për shitje. E vendosur ndoshta në një nga zonat më të mira [more]
12
Shitje

Penthouse për shitje në Vlorë me tarracë të ...

240.000 €
Leider ist der Eintrag nur auf English verfügbar.
Leider ist der Eintrag nur auf English verfügbar.
Shitje
sold

Apartament i ri ne shitje ne Vlore. Tek Kala...

68.000 €
Apartament i ri ne Vlore per shitje E vendosur në një nga zonat më të mira të qytetit, ky [more]
Apartament i ri ne Vlore per shitje E vendosur në një nga zonat më të mira të qytetit, ky apartament i cili përmban [more]
Shitje

Okazion! Apartament qe mund te transformohet...

55.000 €
Apartamen qe mund te transformohet ne dyqan ne shitje. Apartamenti ndodhet ne katin e pare [more]
Apartamen qe mund te transformohet ne dyqan ne shitje. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje ndertese ne krah [more]
2 1 70.00 m2details

Henri Novruzaj (Eno)

Vlora Office Manger

Contact Me

Schedule a showing?
Call +355 67 400 0122; WhatsApp

Compare Listings

Henri Novruzaj (Eno)