click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Investoni ne Shqiperi. Ndertese ne shitje ne Vlore.

500.000 €
Favorite
Your search results
Property in Albania Property in Albania Property in Albania Property in Albania Property in Albania Property in Albania Property in Albania Property in Albania Property in Albania Property in Albania Property in Albania Property in Albania Property in Albania Property in Albania Property in Albania Property in Albania Property in Albania Property in Albania Property in Albania Property in Albania Property in Albania Property in Albania Property in Albania Property in Albania Property in Albania Property in Albania Property in Albania Property in Albania Property in Albania Property in Albania Property in Albania Property in Albania Property in Albania Property in Albania Property in Albania Property in Albania Property in Albania Property in Albania Property in Albania Property in Albania Property in Albania Property in Albania Property in Albania Property in Albania Property in Albania Property in Albania Property in Albania Property in Albania Property in Albania

Overview

  • Updated On:
  • May 26, 2016
  • 10 Bedrooms
  • 10 Bathrooms
  • Available for sale. Garages
  • 520.00 m2

Property Description

Investoni ne Shqiperi me kompanine AlbRealProperty. Mundesi e vecante investimi ne zonen e ujit te ftohte vetem 300 metra larg detit. Ndertesa eshte e pozicionuar ne nje zone turistike ku perreth gjenden hotele dhe vila vetem pak minuta nga qendra e qytetit. Projekti i nderteses eshte realizuar 85% dhe ka mundesine e ndertimit te nje pishine. Tre kate nga 200 m2 secili, si dhe kati i pare 120 m2. Ndertesa ka 3 garazhe si dhe 4 vende parkimi. Ky investim mund te pershtatet per nje hotel te vogel, apartamente te cilet mund te jepen me qera ose gjithashtu ne nje vile private.

Ju mund te merrni me teper informacion rreth kesaj ndertese duke kontaktuar agjentet e kompanise tone.

City:
State/County:
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 3864
Price: 500.000 €
Property Size: 520.00 m2
Property Lot Size: 770.00 m2
Rooms: 14
Bedrooms: 10
Bathrooms: 10
Garages: Available for sale.
Katet e Nderteses: 4

Henri Novruzaj (Eno)

Vlora Office Manger

Contact Me

Schedule a showing?
Call +355 67 400 0122; WhatsApp

Compare Listings

Henri Novruzaj (Eno)