Your search results

Shtepi ne shitje ne Shqiperi. Vlora, zona Uji i Ftohte.

110.000 €
,
shto te të preferuarat
171
house for sale in Albania house for sale in Albania house for sale in Albania house for sale in Albania house for sale in Albania house for sale in Albania house for sale in Albania house for sale in Albania house for sale in Albania house-for-sale-in-Albania house for sale in Albania house for sale in Albania house for sale in Albania house for sale in Albania house for sale in Albania

Shtepi ne shitje ne Shqiperi.

Nje mundësi e re ofruar nga AlbRealProperty në Vlorë. Kjo shtëpi për shitje në Shqipëri është e vendosur në zonën e ftohtë e ujit në Vlorë. Ajo është në 350 metra largësi nga rruga kryesore dhe përafërsisht të njëjtën distancë nga plazhi. Shtëpi për shitje në Shqipëri ju ofron mundësinë për të jetuar në afërsi të natyrës, por në afersi me një qytet të madh gjithashtu. Qendra e qytetit te Vlores është në vetëm 5 minuta me makinë nga kjo pronë. Zona e ftohtë e ujit është më e ment të njohur zonat turistike në Shqipëri. Rrethuar me pemë ulliri dhe portokalli shtëpia është e vendosur në një zonë të qetë për banim në kodrat poshtë malit Shashica. Nëse ju vendosni për të blerë këtë shtëpi për shitje në Shqipëri ju do të keni mundësinë për të shijuar qetësinë e kësaj lagjeje dhe relaksohuni duke shijuar pamje mbresëlënëse të detit nga tarracë. Kjo është një shtëpi me dy dhoma gjumi e cila ka edhe një dhomë ngrënie dhe një sallon në të. Ka gjithashtu një vend parkimi në territorin e shtëpisë. Shtëpia sigurisht ka nevojë për disa riparime, veçanërisht në lidhje me izolimin dhe dritare të cilësisë më të mirë, por ajo do të jetë më e lehtë për ju me mbështetjen e ekipit AlbrealProperty për të transformuar këtë shtëpi për shitje në Shqipëri në investimin tuaj ideale të pronës. Ne do t’ju ndihmojë me keshilla ekspertesh dhe gjithashtu duke ofruar ju për të bërë të gjitha përmirësimet e dëshiruara për ju. Struktura ndërtimin e shtëpisë ju ofron mundësinë për të ndërtuar një kat shtesë ose të përshtatur çatinë e shndërruar atë sipas ideve tuaja. Në çdo hap të procedurës ju do të keni mbështetjen e ekipit AlbrealProperty e agjentëve të pasurive të patundshme dhe këshilltarëve ligjorë, Ne ju ofrojmë mbështetje të plotë në procedurat ligjore dhe financiare nga një ekip specialistësh në çdo fushë që lidhet me statusin e pronës ligjor, transaksion të pronës, e pronës renovimin dhe mobilje dhe design. Na kontaktoni që të ketë mundësi për të vizituar këtë pronë për shitje në Shqipëri ose të kërkuar më shumë informacion nga agjentët tanë lokal.

 

Qyteti:
Zonë:
Shteti/Vendi:
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 4817
Çmimi: 110.000 €
Siperfaqja: 120 m2
Property Lot Size: 250 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 2
Banjo: 1

Henri Novruzaj (Eno)

Vlora Office Manger
+355 67 400 0122; +355 69 656 3240
eno@agent-vl.com
enovlore

Me Kontakto