Your search results

Apartament pushime me qera ne Sarande.

33 € to 70 €/day
shto te të preferuarat
1629
Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent

Apartament pushime me qera ne Sarande. Apartamenti ofron dy dhoma gjumi ka pamje nga deti dhe ndodhet ne nje zone te qete, tre minuta larg detit dhe 10 minuta larg qendres se qytetit. I mobiluar komplet ky apartament me qera ne Sarande mund te akomodoje 5+1 persona.

Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9701
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 3215
Çmimi: 33 € to 70 €/day
Siperfaqja: 90 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Banjo: 1
Kati I Prones: 7
Katet E Nderteses: 8
SEA VIEW
BALCONY
LIFT
BAR AND RESTAURANTS NEARBY
THERMIC INSULATION

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

Apartament me qera me nje dhome gjumi ne S...

30 € to 50 €/day
Apartament me nje dhome e kuzhine me qera ne Sarande. Apartament i mobiluar plotesisht qe ndodhet ne objektin Alba ...
Apartament me nje dhome e kuzhine me qera ne Sarande. Apartament i mobiluar plotesisht qe ndodhet ne objektin Alba ...
11 45 m2full info

Apartament me qera ne Sarande, Shqiperi.

33 € to 70 €/day
Apartament me qera ne Sarande, Shqiperi. Ky apartament me pamje deti eshte teresisht i mobiluar dhe ndodhet ne nje ...
Apartament me qera ne Sarande, Shqiperi. Ky apartament me pamje deti eshte teresisht i mobiluar dhe ndodhet ne nje ...
11 65 m2full info

Apartament i mrekullueshem me pamje deti me ...

40 € to 80 €/day
Apartament i mrekullueshem me pamje deti me qera ne Sarande. Apartament me dy dhoma gjumi i mobiluar me qera ne Sar ...
Apartament i mrekullueshem me pamje deti me qera ne Sarande. Apartament me dy dhoma gjumi i mobiluar me qera ne Sar ...
22 105 m2full info

Dorjan Sotiri

Sales manager
+355 67 400 0133
dori@albrealproperty.com

Me Kontakto