Your search results

Qera ne Shqiperi. Apartament i shkelqyer me qera ne Sarande.

33 € to 70 €/day
Rruga Turizem-Kanali Çukes,
shto te të preferuarat
1122

Qera ne Shqiperi. Apartament i shkelqyer me qera ne Sarande. Apartament pushimesh me qera ne Sarande. Apartamenti eshte komplet i mobiluar dhe ndodhet ne vijen e pare vetem  10 metera nga deti ne nje zone te qete te Sarandes. Qendra e qytetit eshte vetem 10 minuta larg ketij apartamenti me qera. Kaloni pushimet tuaja ne kete apartament ku lehtesisht akomodohen 4 persona.

Adresa: Rruga Turizem-Kanali Çukes
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9701
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 3091
Çmimi: 33 € to 70 €/day
Siperfaqja: 55 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Banjo: 1
Kati I Prones: 4
Katet E Nderteses: 8
SEA VIEW
BEACH FRONT
WATER FRONT
BALCONY
LIFT
BAR AND RESTAURANTS NEARBY
MARKET AND SHOPS NEARBY
ACOUSTIC INSULATION

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

Apartament me qera me nje dhome gjumi ne Sarande.

11 45 m2
Apartament me nje dhome e kuzhine me qera ne Sarande. Apartament i mobiluar plotesisht qe ...
Apartament me nje dhome e kuzhine me qera ne Sarande. Apartament i mobiluar plotesisht qe ndodhet ne objektin Alba ...
30 € to 50 €/day

Apartament me qera ne Sarande, Shqiperi.

11 65 m2
Apartament me qera ne Sarande, Shqiperi. Ky apartament me pamje deti eshte teresisht i mob ...
Apartament me qera ne Sarande, Shqiperi. Ky apartament me pamje deti eshte teresisht i mobiluar dhe ndodhet ne nje ...
33 € to 70 €/day

Apartament i mrekullueshem me pamje deti me qera ne Sarande.

22 105 m2
Apartament i mrekullueshem me pamje deti me qera ne Sarande. Apartament me dy dhoma gjumi ...
Apartament i mrekullueshem me pamje deti me qera ne Sarande. Apartament me dy dhoma gjumi i mobiluar me qera ne Sar ...
40 € to 80 €/day

Dorjan Sotiri

Sales manager
+355 67 400 0133
dori@albrealproperty.com

Me Kontakto