Your search results

Pushime ne Sarande. Merr me qera ne Shqiperi.

33 € to 70 €/day
Rruga Mitat Hoxha,
shto te të preferuarat
1618
Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent

Pushime ne Sarande. Merr me qera ne Shqiperi. Apartament pushimesh me qera i pozicionuar ne vijen e pare bregdetare ne Sarande. Ky apartament me nje dhome gjumi dhe i mobiluar ndodhet ne nje zote shume te qete te qytetit, vetem 30 metra larg detit dhe 10 minuta nga qendra e qytetit. Apartamenti me qera ne Sarande akmodon lehtesisht 4+1 persona.

Adresa: Rruga Mitat Hoxha
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9701
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 3123
Çmimi: 33 € to 70 €/day
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Banjo: 1
Kati I Prones: 3
Katet E Nderteses: 3
SEA VIEW
BEACH FRONT
BALCONY
BAR AND RESTAURANTS NEARBY
MARKET AND SHOPS NEARBY
THERMIC INSULATION

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

Apartament me qera me nje dhome gjumi ne S...

30 € to 50 €/day
Apartament me nje dhome e kuzhine me qera ne Sarande. Apartament i mobiluar plotesisht qe ndodhet ne objektin Alba ...
Apartament me nje dhome e kuzhine me qera ne Sarande. Apartament i mobiluar plotesisht qe ndodhet ne objektin Alba ...
11 45 m2full info

Apartament me qera ne Sarande, Shqiperi.

33 € to 70 €/day
Apartament me qera ne Sarande, Shqiperi. Ky apartament me pamje deti eshte teresisht i mobiluar dhe ndodhet ne nje ...
Apartament me qera ne Sarande, Shqiperi. Ky apartament me pamje deti eshte teresisht i mobiluar dhe ndodhet ne nje ...
11 65 m2full info

Apartament i mrekullueshem me pamje deti me ...

40 € to 80 €/day
Apartament i mrekullueshem me pamje deti me qera ne Sarande. Apartament me dy dhoma gjumi i mobiluar me qera ne Sar ...
Apartament i mrekullueshem me pamje deti me qera ne Sarande. Apartament me dy dhoma gjumi i mobiluar me qera ne Sar ...
22 105 m2full info

Dorjan Sotiri

Sales manager
+355 67 400 0133
dori@albrealproperty.com

Me Kontakto