Your search results

Apartament ne shitje i mobiluar ne Vlore, Shqiperi.

74.000 €
shto te të preferuarat
3134
High standards Real Estate in Albania High standards Real Estate in Albania High standards Real Estate in Albania High standards Real Estate in Albania High standards Real Estate in Albania High standards Real Estate in Albania High standards Real Estate in Albania High standards Real Estate in Albania High standards Real Estate in Albania High standards Real Estate in Albania High standards Real Estate in Albania High standards Real Estate in Albania High standards Real Estate in Albania High standards Real Estate in Albania High standards Real Estate in Albania High standards Real Estate in Albania High standards Real Estate in Albania High standards Real Estate in Albania High standards Real Estate in Albania High standards Real Estate in Albania High standards Real Estate in Albania High standards Real Estate in Albania High standards Real Estate in Albania High standards Real Estate in Albania High standards Real Estate in Albania High standards Real Estate in Albania

Apartament ne shitje i mobiluar ne Vlore, Shqiperi.

Apartament për shitje me dy dhoma gjumi në Shqipëri, ofrohet nga kompania jonë në qytetin e Vlorës. Në këtë qytet të mrekullisë Shqiptare me nje bukuri te stolisur dhe me të gjitha të veçantat e saj që ndoshta edhe dora e një piktori, do ta kishte të vështirë ta pikturonte. Objekti ka cilësi të lartë ndërtimi, me një dizain interior te realizuar nga një studio e njohur dizenjimi. Nga ballkoni i ketij apartamenti mund te shijoni  pamje te mrekullueshme te detit ne gjirin e Vlores te rrethuar nga malet e kodrat. Apartamenti ndodhet  vetëm 30 metra larg nga deti dhe nga shëtitorja e re e qytetit. Ndërtesa ka 11 kate dhe  apartamenti ndodhet në katin e 10. Ka izolim akustik dhe termik  sipas standarteve të reja  dhe moderne. Ka garazhe edhe këto në shitje gjithashtu. Apartamenti  është i mobiluar tepër bukur dhe me shije për syrin e çdo njeriu. Mobiljet janë komforte dhe ka një kuzhinë të kompletuar në mënyrë moderne, me të gjitha elementet e nevojshme. Çmimi i mobilimit  përfshihet në çmimin e apartamentit. Mbi të gjitha ka një pamje  çlodhëse ngado që të hedhësh sytë. Në një qytet të tillë dhe në një apartament të tillë asnjëherë mos nguro të investosh. Jo vetëm detin gjatë verës po gjithë qytetin, në të katërta stinët  e bukura të vitit e shijon, sepse klima e këtij vendi  është e favorshme në çdo ditë. Lindja  dhe perëndimi i  diellit pranë detit është magji mbi magji. Cdo ndërtesë, cdo muzeum, cdo ndërtim, çdo rrugë ka vlera si një e vetme. Vlora ka të veçantë lagjen nga dy dete, Joni dhe Adriatiku. Jo çdo qytet e ka këtë privilegj. Ndoshta vlera historike, pozita e favorshme gjeografike, bukuritë natyrore të prekura dhe të pa prekura, të gjitha këto e bëjnë qytetin e Vlorës të jetë në  qëndër të vëmëndjes turistike.

Apartament ne shitje i mobiluar ne Vlore

Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9401
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 1958
Çmimi: 74.000 €
Siperfaqja: 74 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Banjo: 1
Viti I Ndërtimit: 2015
Kati I Prones: 10
Katet E Nderteses: 11
SEA VIEW
MOUNTAIN VIEWS
BALCONY
LIFT
PARKING AREA
BUILDING STATUS FINISHED
THERMIC INSULATION
ACOUSTIC INSULATION
GARAGE AVAILABLE FOR SALE

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

12
Albania Real Estate

Prona ne shitje. Apartament me pamje deti ne...

52.500 €
Prona ne shitje në Shqipëri apartament ne Vlore. AlbRealProperty ju ofron këtë mundësi të re për të investuar në pr ...
Prona ne shitje në Shqipëri apartament ne Vlore. AlbRealProperty ju ofron këtë mundësi të re për të investuar në pr ...
11 75 m2full info
13
Property for sale in Albania
sold

Apartament ne shitje ne Vlore. Prona ne shit...

40.000 €
Apartament 1+1 ne shitje ne Vlore tek Komleksi Oslo. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me terheqese te vijes bre ...
Apartament 1+1 ne shitje ne Vlore tek Komleksi Oslo. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me terheqese te vijes bre ...
11 70 m2full info
11
Real Estate For sale in Albania
sold

Prone ne shtje ne Shqiperi. Apartament me pa...

64.000 €
Apartament me hapsire te bollshme ne shitje ne Vlore. Prona gjendet shume prane detit dhe 5 minuta larg qendres se ...
Apartament me hapsire te bollshme ne shitje ne Vlore. Prona gjendet shume prane detit dhe 5 minuta larg qendres se ...
2 102 m2full info

Henri Novruzaj (Eno)

Sales manager
+355 33 409 904
+355 67 400 0122
eno@albrealproperty.com
enovlore

Me Kontakto