Your search results

Garsoniere me qera ne Vlore. Studio prane detit me qera.

180 €
Murat Terbaci,
shto te të preferuarat
1860

Albrealproperty, Agjencia Shqiptare e Real Estate ofron një studio-apartament me qira ne Vlore, Shqiperi. mobilje me cilësi dhe mjaft hapësirë. Apartamenti ndodhet në një 100 metra të formuar në anën e detit. Ajo mund të strehojë lehtë deri në 4 simbol i paqës.

Rentals afat të gjatë, çmimi 180 euro / muaj

Kjo faqe eshte perkthyer automatikisht. Agjentet tane jane duke punuar per perkthimin e kesaj faqeje. Ju lutemi te vizitoni versionin e gjuhes anglese per te lexuar tekstin origjinal.

Adresa: Murat Terbaci
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9401
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 1274
Çmimi: 180 €
Siperfaqja: 44 m2
Dhoma: 1
Dhoma Gjumi: 1
Banjo: 1
Kati I Prones: 3
Katet E Nderteses: 7
MOUNTAIN VIEWS
BALCONY
LIFT
THERMIC INSULATION

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

Apartament me qera ne Vlore tek kompleksi Oslo.

11 70 m2
AlbRealProperty ofron nje apartament me qera ne Vlore, Shqiperi. Ky apartament me një dhom ...
AlbRealProperty ofron nje apartament me qera ne Vlore, Shqiperi. Ky apartament me një dhomë gjumi është i vendosur ...
22 €

Apartament me qera ne Shqiperi. Qera ne Vlore.

22 151 m2
Apartament me qera ne Shqiperi. Qera ne Vlore. Albrealproperty ofron nje apartament eksklu ...
Apartament me qera ne Shqiperi. Qera ne Vlore. Albrealproperty ofron nje apartament ekskluziv me qera ne Vlore, Shq ...
500 € per month

Apartament 1+1 me qera prane detit ne Vlore.

11 70 m2
Agjencia Real Estate Shqiptare Albrealproperty ofron një të rehatshme apartament një dhomë ...
Agjencia Real Estate Shqiptare Albrealproperty ofron një të rehatshme apartament një dhomë gjumi me qera ne Vlore S ...
250 €

Henri Novruzaj (Eno)

Sales manager
+355 33 409 904
+355 67 400 0122
eno@albrealproperty.com
enovlore

Me Kontakto