Your search results

Jepet me qera ne Vlore. Shtepi ne fshatin Radhime.

350 € Per nthmo
in
,
shto te të preferuarat
157
for rent in vlora for rent in vlora for rent in vlora for rent in vlora for rent in vlora for rent in vlora for rent in vlora for rent in vlora for rent in vlora for rent in vlora for rent in vlora for rent in vlora for rent in vlora for rent in vlora for rent in vlora for rent in vlora for rent in vlora for rent in vlora for rent in vlora for rent in vlora for rent in vlora for rent in vlora for rent in vlora for rent in vlora for rent in vlora for rent in vlora for rent in vlora for rent in vlora

Me qera ne Vlore.

Shtëpi në fshatin Radhime.

AlbRealProperty ju ofron këtë mundësi unike për qera ne Vlore. Një shtëpi tre dhoma gjumi të vendosur në fshatin Radhime. Shtëpia me qera ne Vlore ka një kopsht i gjerë dhe tarracë. Ajo është e rrethuar me pemë, lule dhe bimë të tjera të cilat kujdesen pronarët. Shtëpi me qera ne Vlore ofron një pamje mahnitëse nga tarraca e detit të thellë blu të gjirit te Vlores dhe kodrat dhe malet rreth tij. Ju do të shijoni ditët me diell të klimës mesdhetare dhe mbrëmjet të freskëta relaksuese në kopsht dhe tarracë. Ka një korridor qe lidh dhomat e shtëpisë me njëra-tjetrin, në fund të së cilës ju mund të gjeni kuzhinën dhe  sallonin te dyja të rehatshme të mjaftueshme për të bërë qëndrimin tuaj sa me të kënaqshme të jetë e mundur. Ka tre dhoma gjumi në shtëpi dhe dy banjo me dush. Ekziston edhe një zonë të vogël ndenjje pranë njëres prej dhomave te gjumit të kësaj shtepie me qera ne Vlore.

Kur flasim për Radhimën ju duhet të bëni dallimin mes fshatit Radhime dhe Radhimës zonën e plazhit. Fshati Radhima ndodhet rreth tre kilometër nga zona e plazhit Radhime. Fshati Radhima është një vend i qetë dhe ku njerëzit lokalë janë shumë miqësore dhe në qoftë se ju vendosni për të kaluar pushimetne  ketë shtëpi me qera ne Vlore do të konstatoni mikepritjen e vertete shqiptare dhe do te prekni nga afer mirëseardhje e ngrohtë qe tregohet për të huajt. Kjo pronë me qera ne Vlore është një ekskluzive e AlbRealProperty. Ju duhet absolutisht të na kontaktoni për prenotonimije e qëndrimit tuaj për pushime ose me qira atë për një kohë të gjatë  osenë baza mujore. Mos ngurroni të na kontaktoni në çdo kohë të ditës me telefon, e-mail ose na takoni në zyrat tona në Vlorë për më shumë informacion në lidhje me këtë shtëpi me qera ne Vlore. Gjatë qëndrimit tuaj ju do të keni mbështetjen e agjentëve tanë të gatshëm për të dhënë zgjidhje për çdo shqetësim dhe të ju ndihmojë me çdo shërbim shtesë që ju mund të keni nevojë nga ne si per makinat me qira apo sugjerime në lidhje me vende për t’u vizituar restorante, plazhe etj

 

 

Qyteti:
Zonë:
Shteti/Vendi:
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 4927
Çmimi: 350 € Per nthmo
Siperfaqja: 140 m2
Property Lot Size: 250 m2
Dhoma: 5
Dhoma Gjumi: 3
Banjo: 2
SEA VIEW
MOUNTAIN VIEWS
BALCONY
TERRACE
MARKET AND SHOPS NEARBY
PARKING AREA
GREEN AREAS
GARDEN
BUILDING STATUS FINISHED

Henri Novruzaj (Eno)

Vlora Office Manger
+355 67 400 0122; +355 69 656 3240
eno@agent-vl.com
enovlore

Me Kontakto