Your search results

Hotel ne shitje ne Vlore.

800.000 €
Rruga: Dhimiter Konomi,
shto te të preferuarat
1410
hot deal
Property for sale in Albania Property for sale in Albania Property for sale in Albania Property for sale in Albania Property for sale in Albania Property for sale in Albania Property for sale in Albania Property for sale in Albania Property for sale in Albania Property for sale in Albania Property for sale in Albania Property for sale in Albania Property for sale in Albania Property for sale in Albania Property for sale in Albania Property for sale in Albania Property for sale in Albania Property for sale in Albania Property for sale in Albania Property for sale in Albania Property for sale in Albania Property for sale in Albania Property for sale in Albania Property for sale in Albania Property for sale in Albania Property for sale in Albania Property for sale in Albania Property for sale in Albania Property for sale in Albania Property for sale in Albania Property for sale in Albania Property for sale in Albania Property for sale in Albania Property for sale in Albania Property for sale in Albania Property for sale in Albania Property for sale in Albania Property for sale in Albania Property for sale in Albania Property for sale in Albania

AlbRealProperty, Agjencia Shqiptare e Real Estate, ofron një hotel per shitje ne Vlore. Hoteli ndodhet 300 metra larg nga deti, në zonën turistike në kodrat mbi te gjirit te Vlores. Ky është një hotel plotësisht funksional me 15 dhoma të mobiluara , kuzhine, bar, sallë të gjerë dhe tarracë. Kati i dytë mund të modifikohet për të shtuar më shumë dhoma. Ka edhe hapësira shtesë të papërdorura për ndërtimin e një pishine, dhe mjaft hapësirë parkimi. Hoteli është i rrethuar nga lule dhe zonat e gjelbra.

Adresa: Rruga: Dhimiter Konomi
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9401
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 3819
Çmimi: 800.000 €
Siperfaqja: 980 m2
Property Lot Size: 1.800 m2
Dhoma: 17
Dhoma Gjumi: 15
Banjo: 17
Viti I Ndërtimit: 2007-11-01
Katet E Nderteses: 4
SEA VIEW
MOUNTAIN VIEWS
BALCONY
TERRACE
BAR AND RESTAURANTS NEARBY
MARKET AND SHOPS NEARBY
GATED COMMUNITY
PARKING AREA
GREEN AREAS
GARDEN
BUILDING STATUS FINISHED
THERMIC INSULATION
ACOUSTIC INSULATION

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

17

Kokteil Bar ne shitje ne Vlore, Shqiperi.

400.000 €
Kokteil bar ne shitje ne Vlore, Shqiperi. Kjo pasuri komerciale eshte dizenjuar dhe mobiluar nga nje studio dizenji ...
Kokteil bar ne shitje ne Vlore, Shqiperi. Kjo pasuri komerciale eshte dizenjuar dhe mobiluar nga nje studio dizenji ...
130 m2full info

Henri Novruzaj (Eno)

Vlora Office Manger
+355 67 400 0122; +355 69 656 3240
eno@agent-vl.com
enovlore

Me Kontakto