Your search results

Kokteil Bar ne shitje ne Vlore, Shqiperi.

400.000 €
Rruga Murat Terbaci,
shto te të preferuarat
1326
Commercial Real Estate in Albania Commercial Real Estate in Albania Commercial Real Estate in Albania Commercial Real Estate in Albania Commercial Real Estate in Albania Commercial Real Estate in Albania Commercial Real Estate in Albania Commercial Real Estate in Albania Commercial Real Estate in Albania Commercial Real Estate in Albania Commercial Real Estate in Albania Commercial Real Estate in Albania Commercial Real Estate in Albania Commercial Real Estate in Albania Commercial Real Estate in Albania Commercial Real Estate in Albania Commercial Real Estate in Albania

Kokteil bar ne shitje ne Vlore, Shqiperi. Kjo pasuri komerciale eshte dizenjuar dhe mobiluar nga nje studio dizenjimi teper e njohur. Ky bisnes eshte funksional dhe operativ dhe gjendet vetem 60 metra larg detit pikerisht ku kalon shetitorja e re e qytetit. Zona eshte e populluar jo vetem gjate sezonit te veres por gjithashtu edhe gjate fundjavave, mbasditeve si dhe mbremjeve. Mos hezitoni te kontaktoni per informacione rreth kesaj mundesie investimi ne qytetit e mrekullueshem te Vlores.

Adresa: Rruga Murat Terbaci
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9401
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 3479
Çmimi: 400.000 €
Siperfaqja: 130 m2
Viti I Ndërtimit: 2011-10-01
Kati I Prones: 1
Katet E Nderteses: 8
SEA VIEW
LIFT
BAR AND RESTAURANTS NEARBY
MARKET AND SHOPS NEARBY
GATED COMMUNITY
SURVEILLANCE
PARKING AREA
BUILDING STATUS FINISHED
THERMIC INSULATION
ACOUSTIC INSULATION
CENTRAL HEATING AND AIR CONDITIONING

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

40
hot deal

Hotel ne shitje ne Vlore.

800.000 €
AlbRealProperty, Agjencia Shqiptare e Real Estate, ofron një hotel per shitje ne Vlore. Hoteli ndodhet 300 metra la ...
AlbRealProperty, Agjencia Shqiptare e Real Estate, ofron një hotel per shitje ne Vlore. Hoteli ndodhet 300 metra la ...
1517 980 m2full info

Henri Novruzaj (Eno)

Vlora Office Manger
+355 67 400 0122; +355 69 656 3240
eno@agent-vl.com
enovlore

Me Kontakto