Your search results

Blej apartament në Shqipëri. Shitje apartamentesh ne Vlore

39.000 €
shto te të preferuarat
188
buy apartment in Albania_20 buy apartment in Albania_20 buy apartment in Albania_20 buy apartment in Albania_20 buy apartment in Albania_20 buy apartment in Albania_20 buy apartment in Albania_20 buy apartment in Albania_20 buy apartment in Albania_20 buy apartment in Albania_20 buy apartment in Albania_20 buy apartment in Albania_20 buy apartment in Albania_20 buy apartment in Albania_20 buy apartment in Albania_20 buy apartment in Albania_20 buy apartment in Albania_20 buy apartment in Albania_20 buy apartment in Albania_20 buy apartment in Albania_20

Blej apartament në Shqipëri.

Ne ju ftojmë për të përfitoni nga kjo mundësi, nëse ju jeni duke vendosur për të blerë apartament në Shqipëri. Albrealproperty po ofron për shitje dy apartamente një dhomë gjumi në Vlore. Të dy banesat janë të vendosura në një ndërtesë që ndodhet në kodrat mbi gjirin te Vlores. Apartamentet kanë pamje të detit nga ballkonet. Ata kanë dhoma te bollshme ndenje  të cilat ju japin lirinë për të zgjedhur ju menyren e preferuar si ne mobilim dhe dekor. Një hapësirë ​​e tillë do të bëjë që ju ta keni të lehtë të ndani zonën e sallonit nga zona e ngrënies. Forma e dhomes se gjumit dhe hapësira është gjithashtu e përkryer për idetë tuaja për organizimin e hapësirës. Kjo është një ndërtim i cilësisë shumë të mirë me izolim termik dhe akustik. Zonat e perbashketa janë të bollshme dhe kryhet mirembajtje javore dhe  e përditshme  për të mbajtur ato të pastra dhe në kushte të mira. Apartamentet janë në 2 kilometra larg nga qendra e qytetit dhe 250 metra larg nga plazhi. Me mbështetjen e kompanisë tonë ju mund të bëni tuajat banesën dhe të siguroni atë me ndihmën e designers tonë të ekspertëve dhe në proces  me ndihmën ekipit tone. Vendi është e përkryer për ata që do të qëndrojnë larg nga zhurma dhe zonat e mbushur me njerëz. Me ndihmën dhe mbështetjen tonë ju do të bleni apartament në Shqipëri duke kaluar nëpër një proces të thjeshtë dhe të sigurt transaksionit të pronës. Misioni ynë është që të ofrojë shërbime më të mira të pasurive të patundshme për klientët nga jashtë  venditqë vendosin për të blerë apartament në Shqipëri, duke u kujdesur për të gjitha dokumentet në emër të tyre. Ju do të gëzoni pushimet tuaja apo fitimin nga investimet tuaj, ndërsa ne do të bëjë pjesën tjetër. Na jepni mundësinë për të provuar kapacitetet tona dhe qëllime tona të mira, duke siguruar të ardhura apo përfitime për të dyja palët, nëse ju bleni apartament në Shqipëri me AlbRealProperty. Kjo pronë është një e drejte ekskluzive e AlbRealProperty dhe ju duhet të kontaktoni agjentët tanë për të vizituar atë. Mos ngurroni të na kontaktoni me telefon, e-mail ose na takohen në zyrat tona për më shumë.

Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9401
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 4905
Çmimi: 39.000 €
Siperfaqja: 74 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Banjo: 1
Viti I Ndërtimit: 2012-01-02
Garages: Available for sale.
Kati I Prones: +3
Katet E Nderteses: 6
SEA VIEW
MOUNTAIN VIEWS
BALCONY
LIFT
BAR AND RESTAURANTS NEARBY
MARKET AND SHOPS NEARBY
PARKING AREA
BUILDING STATUS FINISHED
THERMIC INSULATION
ACOUSTIC INSULATION
GARAGE AVAILABLE FOR SALE

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

Apartamente ne Vlore. Ndertim i cilesise se ...

Apartamente ne Vlore, okazion Shetitorja Vlore apartamente me cilësi të lartë për shitje. AlbRealProperty është kre ...
Apartamente ne Vlore, okazion Shetitorja Vlore apartamente me cilësi të lartë për shitje. AlbRealProperty është kre ...
albrealproperty
11
real estate in Albania

Shitet apartament ne Vlore. Prona ne shitje.

59.500 €
Prona në shitje. I bukur dhe e organizuar mire, eshte  per shitje ne Vlore me AlbRealProperty një apartament  2+1 . ...
Prona në shitje. I bukur dhe e organizuar mire, eshte  per shitje ne Vlore me AlbRealProperty një apartament  2+1 . ...
12
Albania Real Estate

Prona ne shitje. Apartament me pamje deti ne...

52.500 €
Prona ne shitje në Shqipëri apartament ne Vlore. AlbRealProperty ju ofron këtë mundësi të re për të investuar në pr ...
Prona ne shitje në Shqipëri apartament ne Vlore. AlbRealProperty ju ofron këtë mundësi të re për të investuar në pr ...
11 75 m2full info

Henri Novruzaj (Eno)

Vlora Office Manger
+355 67 400 0122; +355 69 656 3240
eno@agent-vl.com
enovlore

Me Kontakto