Your search results

Bougainville Bay Resort. Prone ne shitje ne Sarande, Shqiperi.

85.000 €
Rruga Turizem-Kanali Çukes,
shto te të preferuarat
3489

Bougainville Bay Resort. Prone ne shitje ne Sarande, Shqiperi. Kompania jonë ofron apartament me dy dhoma gjumi për shitje në qytetin e bukur të Sarandës  në resortin Bougainville Bay. Bougainville Bay eshte i vetmi resort  në këtë  qytet. Eshtë mrekullia vetë. Ky apartament ka dy dhoma gjumi dhe i ka të gjitha kushtet e nevojshme për të pasur një jetë normale dhe te qete. Resorti ka një plazh privat perball dhe një port të vogël jahtesh ku mund të ankorohen varka të vogla. Ndërtesa eshte e nje cilesie te larte ndertimi dhe ka tre kate. Apartamenti eshte i pozicionuar në katin e dytë. Ky apartament ka çdo gje në mënyrën më perfekte. Ne kete resort ju mund të shijoni ambjentet e tij  te gjelbërta të ofruara, të kaloni kohë në pishinën e tij apo të shijoni ambjente të tjera relaksuese që do ti gjeni perreth. Objekti është i rrethuar dhe ruhet nga kamera sigurie si dhe ofron parking. Restorantet dhe baret ndodhen ne brendesi te resortit, po ashtu ka treg e dyqane në afërsi. Çdo gjë në mënyrën më të mirë të mundshme per ju. Apartamenti është i mobiluar, por sipas dëshirës tuaj kompania jonë ofron dizenjuesit dhe arkitektët më të mirë te cilet mund ta rimodelojne ate sipas shijeve tuaja ne stile te ndryshme moderne apo klasike. Ky apartament ka nje pamje mahnitese te detit dhe është shume pranë tij. Qyteti i Sarandës të hap krahët për një jetësë të qetë dhe frymëzuese. Çdo gjë ne kete qytet të duket përrallore. Kompania jonë di të ofrojë atë që është më e mira për dëshirat dhe nevojat e blerësit. Me kete  investim ne Sarande, ju perfitoni jo vetem nje apartament prane detit te kalter te Jonit por gjithashtu nje mundesi  sigurimi te kapitaleve tuaja dhe pse jo, te ardhura sezonale nga mundesia e qeradhenies. Kompania jone ju ofron edhe sherbime pas shitjes. Ne mund te kujdesemi per pronen tuaj ne Shqiperi gjate kohes qe ju ndodheni larg.

Bougainville Bay Resort.

Adresa: Rruga Turizem-Kanali Çukes
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9701
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 2618
Çmimi: 85.000 €
Siperfaqja: 72 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Banjo: 1
Kati I Prones: 2
Katet E Nderteses: 3
SEA VIEW
BEACH FRONT
BALCONY
SWIMMING POOL OUTDOOR
BAR AND RESTAURANTS NEARBY
MARKET AND SHOPS NEARBY
GATED COMMUNITY
SURVEILLANCE
PARKING AREA
GREEN AREAS
THERMIC INSULATION
ACOUSTIC INSULATION

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

Apartament ne shitje ne Sarande. Vista apart...

42.000 €
Apartament ne shitje ne Sarande. Ky apartament ne shitje ka nje dhome gjumi dhe ndodhet ne ndertesen Vista ne nje z ...
Apartament ne shitje ne Sarande. Ky apartament ne shitje ka nje dhome gjumi dhe ndodhet ne ndertesen Vista ne nje z ...
11 45 m2full info

Apartament me dy dhoma gjumi me pamje nga de...

62.500 €
Apartament i bollshem ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, ka pamje deti dhe ndodhet prane marines  ...
Apartament i bollshem ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, ka pamje deti dhe ndodhet prane marines  ...
22 108 m2full info

Apartament të mobiluar me pamje nga deti per...

93.000 €
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ndodhet ne nje zone shum ...
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ndodhet ne nje zone shum ...
22 120 m2full info

Dorjan Sotiri

Sales manager
+355 67 400 0133
dori@albrealproperty.com

Me Kontakto