click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen
Advanced Search

0 € to 600.000 €

we found 0 results

Bougainville Bay Resort. Prone ne shitje ne Sarande, Shqiperi.

85.000 €
Rruga Turizem-Kanali Çukes,
Favorite
Your search results

Overview

  • Updated On:
  • January 15, 2017
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • Garages
  • 72.00 m2

Property Description

Bougainville Bay Resort. Prone ne shitje ne Sarande, Shqiperi. Kompania jonë ofron apartament me dy dhoma gjumi për shitje në qytetin e bukur të Sarandës  në resortin Bougainville Bay. Bougainville Bay eshte i vetmi resort  në këtë  qytet. Eshtë mrekullia vetë. Ky apartament ka dy dhoma gjumi dhe i ka të gjitha kushtet e nevojshme për të pasur një jetë normale dhe te qete. Resorti ka një plazh privat perball dhe një port të vogël jahtesh ku mund të ankorohen varka të vogla. Ndërtesa eshte e nje cilesie te larte ndertimi dhe ka tre kate. Apartamenti eshte i pozicionuar në katin e dytë. Ky apartament ka çdo gje në mënyrën më perfekte. Ne kete resort ju mund të shijoni ambjentet e tij  te gjelbërta të ofruara, të kaloni kohë në pishinën e tij apo të shijoni ambjente të tjera relaksuese që do ti gjeni perreth. Objekti është i rrethuar dhe ruhet nga kamera sigurie si dhe ofron parking. Restorantet dhe baret ndodhen ne brendesi te resortit, po ashtu ka treg e dyqane në afërsi. Çdo gjë në mënyrën më të mirë të mundshme per ju. Apartamenti është i mobiluar, por sipas dëshirës tuaj kompania jonë ofron dizenjuesit dhe arkitektët më të mirë te cilet mund ta rimodelojne ate sipas shijeve tuaja ne stile te ndryshme moderne apo klasike. Ky apartament ka nje pamje mahnitese te detit dhe është shume pranë tij. Qyteti i Sarandës të hap krahët për një jetësë të qetë dhe frymëzuese. Çdo gjë ne kete qytet të duket përrallore. Kompania jonë di të ofrojë atë që është më e mira për dëshirat dhe nevojat e blerësit. Me kete  investim ne Sarande, ju perfitoni jo vetem nje apartament prane detit te kalter te Jonit por gjithashtu nje mundesi  sigurimi te kapitaleve tuaja dhe pse jo, te ardhura sezonale nga mundesia e qeradhenies. Kompania jone ju ofron edhe sherbime pas shitjes. Ne mund te kujdesemi per pronen tuaj ne Shqiperi gjate kohes qe ju ndodheni larg.

Bougainville Bay Resort.

Address: Rruga Turizem-Kanali Çukes
City:
State/County:
Zip: 9701
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 2618
Price: 85.000 €
Property Size: 72.00 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Kati i Prones: 2
Katet e Nderteses: 3

Similar Listings

12
Projekte, Investimet
hot deal

Apartamente ne shitje ne Sarande. Projekt i ...

Apartamente per shitje ne Sarande. DIAMOND RESIDENCE Kemi kënaqësinë t’ju prezantojm [more]
Apartamente per shitje ne Sarande. DIAMOND RESIDENCE Kemi kënaqësinë t’ju prezantojm këtë projekt të ri për t [more]
26
Shitje

Apartament ne shitje ne Sarande. Vista apart...

42.000 €
Apartament ne shitje ne Sarande. Ky apartament ne shitje ka nje dhome gjumi dhe ndodhet ne [more]
Apartament ne shitje ne Sarande. Ky apartament ne shitje ka nje dhome gjumi dhe ndodhet ne ndertesen Vista ne nje z [more]
1 1 45.00 m2details
16
Shitje

Apartament me dy dhoma gjumi me pamje nga de...

62.500 €
Apartament i bollshem ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, ka pamje deti d [more]
Apartament i bollshem ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, ka pamje deti dhe ndodhet prane marines  [more]
2 2 108.00 m2details
19
Shitje

Apartament të mobiluar me pamje nga deti per...

93.000 €
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe [more]
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ndodhet ne nje zone shum [more]
2 2 120.00 m2details

Dorjan Sotiri

Sales manager

Contact Me

Schedule a showing?
Call +355 67 400 0133 WhatsApp

Compare Listings

Dorjan Sotiri