Your search results

Apartament me qera ne Vlore. Apartament me dy dhoma gjumi.

300 €
Murat Terbaci,
shto te të preferuarat
2266
Rent apartment in Vlora Albania Rent apartment in Vlora Albania Rent apartment in Vlora Albania Rent apartment in Vlora Albania Rent apartment in Vlora Albania Rent apartment in Vlora Albania Rent apartment in Vlora Albania Rent apartment in Vlora Albania Rent apartment in Vlora Albania Rent apartment in Vlora Albania Rent apartment in Vlora Albania Rent apartment in Vlora Albania Rent apartment in Vlora Albania

Apartament me qera ne Vlore. Apartament me dy dhoma gjumi.

Shqipëria është një vend i vogël por me bukuri të rrallë. Rritet dhe zhvillohet çdo ditë e më shumë. Qytetet dhe vëndet natyrore të saj duket sikur bëjnë një “garë”për të treguar kush e kush më shumë vlerën dhe bukuritë e tyre, dhe pa përjashtim ketu zë nje vend të rëndësishëm qyteti i Vlorës. Bukuria dhe pozita e Vlores është e favorizuar në çdo drejtim. Në këtë qytet kompania jonë ofron nje apartament me qera me dy dhoma gjumi. Pozicioni i apartamentit është vetëm 100 metra nga deti dhe vetëm disa minuta me makinë larg qëndrës së qytetit. Kjo zonë është e rrethuar me restorante dhe bare. Eshtë e rendesishme te theksohet se apartamenti me qera në Vlorë, Shqiperi  është i mobiluar sipas standarteve moderne dhe me një shije të hollë. Me një kuzhinë të mrekullueshme dhe me mobilje sipas një stili të vecantë. Me ballkon dhe elemente amvisërie që janë të domosdoshme për një familje. Ky apartament me qera mund te akomodoje ne ambjentet e tij lehtesisht 6 persona. Tek kjo perlë e bukurisë Shqiptare ja vlen të jetosh dhe te kalosh pushimet, ku ka vende që dallohen për të veçantën e tyre por edhe për historikun e tyre mbreslënës. Vlora është pjesë e veçantë e historisë  shqipare. Brenda zhvillimit turistik te bregdetit  Shqipetar nga Velipoja deri në Butrint nje vend teper të rëndësishëm zë qyteti  i Vlorës. Kushtet e vendbanimeve, kushtet e hoteleve, infrastrukturën dhe mjediset e tjera turistike Vlora i ka të zhvilluara me hapat e kohës, se shpejti mbaron ndertimi i shetitores se ketij qyteti, prandaj të bëhesh pjesë e kësaj  jete  dhe e këtij  zhvillimi  është kënaqësi e veçantë. Muzgjet mbrëmjeve dhe era e ngrohtë e detit janë ndjellëse për qetësinë e shpirtit dhe të mendjes, larg stresit  dhe rutinës së përditshme.

Apartament me qera ne Vlore

Adresa: Murat Terbaci
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9401
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 1243
Çmimi: 300 €
Siperfaqja: 113 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Banjo: 1
Kati I Prones: 3
Katet E Nderteses: 7
SEA VIEW
MOUNTAIN VIEWS
BALCONY
LIFT
PARKING AREA
THERMIC INSULATION

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

19
rent apartment in Albania

Apartament me qera ne Vlore. Kompleksi Oslo.

250 € per month
AlbRealProperty ofron një mundësi shumë të mirë qoftë se të ju doni të merrni me qira apartament në Shqipëri, Ky ës ...
AlbRealProperty ofron një mundësi shumë të mirë qoftë se të ju doni të merrni me qira apartament në Shqipëri, Ky ës ...
11 82 m2full info
22
property rent in Albania

Apartamente ne Vlore. Prona ne Vlore. Prona ...

200 € per month
Apartament me siperfaqje te bollshme ne Vlore shume prane detit. AlbRealProperty ofron këtë pronë me qera në Shqipë ...
Apartament me siperfaqje te bollshme ne Vlore shume prane detit. AlbRealProperty ofron këtë pronë me qera në Shqipë ...
22 145 m2full info
17
Apartment for rent in Albania apartment in Vlora

Apartament me qera ne Vlore tek kompleksi Os...

22 €
AlbRealProperty ofron nje apartament me qera ne Vlore, Shqiperi. Ky apartament me një dhomë gjumi është i vendosur ...
AlbRealProperty ofron nje apartament me qera ne Vlore, Shqiperi. Ky apartament me një dhomë gjumi është i vendosur ...
11 70 m2full info

Henri Novruzaj (Eno)

Vlora Office Manger
+355 67 400 0122; +355 69 656 3240
eno@agent-vl.com
enovlore

Me Kontakto