click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Pronë Beachfront në Shqipëri. Apartamente per shitje ne Vlore.

48.000 €
Favorite
Your search results

Overview

  • Updated On:
  • April 15, 2018
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • yes Garages
  • 73.50 m2
  • Year Built: 2016-05-03

Property Description

Pronë Beachfront në Shqipëri
Apartamente Beachfront për shitje.
Të drejtat ekskluzive të shitjes.
Mos e humbni këtë mundësi. Pronë ekskluzive në bregdet në Shqipëri për shitje në Vlorë, nga AlbRealProperty.

Ne ofrojme 10 apartamente per shitje ne Rezistencen e Plazhit te Diellit ne Vlore, Shqiperi. Ne ofrojmë 5 apartamente me një dhomë gjumi me det mbresëlënës dhe 5 apartamente të bollshme me dy dhoma gjumi. Kjo pronë beachfront në Shqipëri është e vendosur në plazh me rërë në anën veriore të gjirit të Vlorës dhe shumë afër pyllit me pisha që mbulon një territor të madh në anën veriore të gjirit duke e bërë më tërheqës këtë fushë dhe duke shtuar më shumë vlerë për investimi juaj potencial në këtë pronë beachfront në Shqipëri.

Qëndrimi është vetëm në një kilometër larg nga qendra nëse qyteti. Ka dyqane, bare, restorante pranë. Duke qenë beachfront dhe që nuk ka rrugë për të kaluar për të shkuar në plazh, e bën këtë pronë më të sigurt për familjet me fëmijë dhe gjithashtu e bën një investim të shkëlqyer të ardhmen, jo vetëm nga pikëpamja e tregut të parë, por edhe për të ardhurat me qira që do të ju ofrojnë ndërsa ju të qëndroni në shtëpi. Me ndihmën e tonë Qira agjenci partner ne Vlore ne do të bëjmë vërtetë premtimet tona të rritur çdo vit të ardhurat tuaja nga kjo pronë beachfront në Shqipëri. Kontaktoni zyrën tonë lokale për më shumë informacion. Mos ngurroni të kontaktoni agjentët tanë në çdo kohë që ju duhet të organizoni një vizitë në banesë. Është e rëndësishme të përmendet se kjo pronë ka qenë tashmë në të gjitha hapat ligjore deri në regjistrimin zyrtar dhe përfundimtar dhe është gati të shitet në një transaksion përfundimtar të pronarit të pronës. Ne do t’ju ofrojmë të gjithë informacionin e nevojshëm dhe ne jemi të gatshëm t’u përgjigjemi të gjitha pyetjeve tuaja. Asistenca financiare profesionale dhe këshilla ligjore do të jenë në dispozicion sipas kërkesës.
Mos e humbisni mundësinë për të bërë tuajën këtë pronë beachfront për shitje në Shqipëri.

City:
Area:
State/County:
Zip: 9401
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 5054
Price: 48.000 €
Property Size: 73.50 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Viti i Ndërtimit: 2016-05-03
Garages: yes
Katet e Nderteses: 2,3,4,5,6

Similar Listings

Shitje
hot deal

Apartament i ri ne plazh ne shitje në Vlorë ...

83.000 €
Apartament i plotë frontal me pamje nga deti për shitje në Vlorë Shqipëri. Prona ndodhet n [more]
Apartament i plotë frontal me pamje nga deti për shitje në Vlorë Shqipëri. Prona ndodhet në një ndërtesë bregdetare [more]
17
apartment in Vlora promenade for sale.
Shitje
hot deal

Shitet apartament me hapsire te bollshme me ...

110.700 €
Apartament i gjërë me dy dhoma gjumi në shëtitoren Vlorë për shitje. E vendosur ndoshta në [more]
Apartament i gjërë me dy dhoma gjumi në shëtitoren Vlorë për shitje. E vendosur ndoshta në një nga zonat më të mira [more]
12
Shitje

Penthouse për shitje në Vlorë me tarracë të ...

175.000 €
Leider ist der Eintrag nur auf English verfügbar.
Leider ist der Eintrag nur auf English verfügbar.
Shitje
sold

Apartament i ri ne shitje ne Vlore. Tek Kala...

68.000 €
Apartament i ri ne Vlore per shitje E vendosur në një nga zonat më të mira të qytetit, ky [more]
Apartament i ri ne Vlore per shitje E vendosur në një nga zonat më të mira të qytetit, ky apartament i cili përmban [more]

Henri Novruzaj (Eno)

Vlora Office Manger

Contact Me

Schedule a showing?
Call +355 67 400 0122; WhatsApp

Compare Listings

Henri Novruzaj (Eno)