click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen
Advanced Search

0 € to 600.000 €

we found 0 results

Apartamente ne shitje ne Sarande. Projekt i ri.

Favorite
Your search results
hot deal

Overview

  • Updated On:
  • December 26, 2020

Property Description

Apartamente per shitje ne Sarande.
DIAMOND RESIDENCE

Kemi kënaqësinë t’ju prezantojm këtë projekt të ri për të filluar në Sarandë, Shqipëri.

Apartamente te reja per shitje ne Sarande nga kompanite partnere me shume vjet eksperience ne tregun e pasurive te paluajtshme ne Shqiperi.

Këto apartamente për shitje në Shqipëri, janë të vendosura në një ndërtesë me cilësi të lartë me izolim termik dhe akustik. Ndërtesa ndodhet në një nga zonat më të mira të qytetit. Pak metër distancë nga deti dhe afër qendrës së qytetit dhe portit lokal. Mjaft ndryshim i apartamenteve për shitje në Sarandë ende të disponueshme në këtë banesë. Apartamente studio, një dhe dy dhoma gjumi apartamente dhe penthouses me pamje deti mbresëlënëse janë ende në dispozicion për shitje.
Kontaktoni agjentët tanë për të mësuar më shumë për këto apartamente për shitje në Sarandë. Mos e humbni mundësinë për të bërë një investim fitimprurës në pasuri të patundshme në Shqipëri. Ekipi ynë do t’ju japë mbështetje të plotë në procesin e blerjes dhe më gjerë. Agjentët e profesionistëve tanë do t’ju ndihmojnë të bëni zgjedhjen e duhur sipas nevojave tuaja dhe buxhetit tuaj. Ne mund t’ju ndihmojmë gjithashtu me mobilimin e banesës me ndihmën e një projektuesi.

Informata të dobishme

Saranda Diamond Residence

Pamje e detit nga të gjitha apartamentet
Ndërtimi dhe përfundimi i cilësisë së lartë
Ajer te kondicionuar.
Kuzhina e përfshirë
Muret me izolim termik dhe të shëndoshë.
Ngrini në banesë.
10 minuta më këmbë nga qendra e qytetit

Përshkrimi gjeografik:

100 metra nga plazhi
10 minuta nga qendra e qytetit në këmbë
15 minuta larg shëtitores në këmbë
Largësia nga porti 5 minuta.
1.5 orë nga Aeroporti i Korfuzit
30 minuta me anije nga Korfuz
20 minuta nga fshati bregdetar Ksamili

Kushtet e pagesës:

50% me nënshkrimin e Marrëveshjes
25% – 6 muaj nga nënshkrimi i Marrëveshjes
20% – 1 Vit nga nënshkrimi i Marrëveshjes
5% – me titullin në dorë

City:
State/County:
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 5102

Similar Listings

26
Shitje

Apartament ne shitje ne Sarande. Vista apart...

42.000 €
Apartament ne shitje ne Sarande. Ky apartament ne shitje ka nje dhome gjumi dhe ndodhet ne [more]
Apartament ne shitje ne Sarande. Ky apartament ne shitje ka nje dhome gjumi dhe ndodhet ne ndertesen Vista ne nje z [more]
1 1 45.00 m2details
16
Shitje

Apartament me dy dhoma gjumi me pamje nga de...

62.500 €
Apartament i bollshem ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, ka pamje deti d [more]
Apartament i bollshem ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, ka pamje deti dhe ndodhet prane marines  [more]
2 2 108.00 m2details
19
Shitje

Apartament të mobiluar me pamje nga deti per...

93.000 €
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe [more]
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ndodhet ne nje zone shum [more]
2 2 120.00 m2details
22
Bougainville Bay Resort
Shitje

Bougainville Bay Resort. Prone ne shitje ne ...

85.000 €
Bougainville Bay Resort. Prone ne shitje ne Sarande, Shqiperi. Kompania jonë ofron apartam [more]
Bougainville Bay Resort. Prone ne shitje ne Sarande, Shqiperi. Kompania jonë ofron apartament me dy dhoma gjumi për [more]
2 1 72.00 m2details

Henri Novruzaj (Eno)

Vlora Office Manger

Contact Me

Schedule a showing?
Call +355 67 400 0122; WhatsApp

Compare Listings

Henri Novruzaj (Eno)