Your search results

Santa Quaranta Residence në Sarandë. Beach Front Apartament per shitje ne Shqiperi

56.000 €
Mithat Hoxha,
shto te të preferuarat
1834

Apartamente para plazh per shitje ne Sarande, Shqiperi. E vendosur në anën perëndimore të Sarandës, të mbyllura në një nga zonat më të mirë e plazhit të qytetit. Një apartament dhomë gjumi me pamje nga deti. qëndrimit të ndërtimit me cilësi të lartë i regjistruar.

*** Best Price garantuar ***

Kjo faqe eshte perkthyer automatikisht. Agjentet tane jane duke punuar per perkthimin e kesaj faqeje. Ju lutemi te vizitoni versionin e gjuhes anglese per te lexuar tekstin origjinal.

Adresa: Mithat Hoxha
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9701
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 1378
Çmimi: 56.000 €
Siperfaqja: 50 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Banjo: 1
Viti I Ndërtimit: 2014-06-01
SEA VIEW
BEACH FRONT
WATER FRONT
MOUNTAIN VIEWS
BALCONY
LIFT
PARKING AREA
GREEN AREAS
GARDEN
BUILDING STATUS FINISHED
THERMIC INSULATION
ACOUSTIC INSULATION

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

Apartament ne shitje ne Sarande.

11 45 m2
Apartament ne shitje ne Sarande. Ky apartament ne shitje ka nje dhome gjumi dhe ndodhet ne ...
Apartament ne shitje ne Sarande. Ky apartament ne shitje ka nje dhome gjumi dhe ndodhet ne ndertesen Vista ne nje z ...
42.000 €

Apartament ne shitje ne Sarande. Prona ne Shqiperi.

22 108 m2
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ...
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ndodhet ne nje zone shum ...
62.500 €

Apartament ne shitje ne Sarande. Prona ne Shqiperi.

22 120 m2
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ...
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ndodhet ne nje zone shum ...
93.000 €

Alket Zani

Sales manager
+355 67 400 0144
alket@albrealproperty.com
alket.zani

Me Kontakto