Your search results

Apartament ne shitje ne Sarande. Vista apartment.

42.000 €
Rruga Gjergj Araniti,
shto te të preferuarat
1930
Apartment for Sale Apartment for Sale Apartment for Sale Apartment for Sale Apartment for Sale Apartment for Sale Apartment for Sale Apartment for Sale Apartment for Sale Apartment for Sale Apartment for Sale Apartment for Sale Apartment for Sale Apartment for Sale Apartment for Sale Apartment for Sale Apartment for Sale Apartment for Sale Apartment for Sale Apartment for Sale Apartment for Sale Apartment for Sale Apartment for Sale Apartment for Sale Apartment for Sale Apartment for Sale

Apartament ne shitje ne Sarande. Ky apartament ne shitje ka nje dhome gjumi dhe ndodhet ne ndertesen Vista ne nje zone teper te qete te qytetit, ne nje distance prej 5 minutash ne kembe nga deti dhe 10 minuta nga qendra. Apartamenti ka pamje deti nga ballkoni si dhe eshte teresisht i mobiluar. Mobiljet jane te perfshira ne cmimin e shitjes. Ndertesa ka cilesi te larte ndertimi. Cmimi mund te jete i negociushem per nje blerje te shpejte.

Adresa: Rruga Gjergj Araniti
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9701
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 2679
Çmimi: 42.000 €
Siperfaqja: 45 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Banjo: 1
Viti I Ndërtimit: 2011-05-01
Kati I Prones: 5
Katet E Nderteses: 8
SEA VIEW
MOUNTAIN VIEWS
BALCONY
LIFT
BAR AND RESTAURANTS NEARBY
MARKET AND SHOPS NEARBY
BUILDING STATUS FINISHED
THERMIC INSULATION
ACOUSTIC INSULATION

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

Apartament me dy dhoma gjumi me pamje nga de...

62.500 €
Apartament i bollshem ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, ka pamje deti dhe ndodhet prane marines  ...
Apartament i bollshem ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, ka pamje deti dhe ndodhet prane marines  ...
22 108 m2full info

Apartament të mobiluar me pamje nga deti per...

93.000 €
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ndodhet ne nje zone shum ...
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ndodhet ne nje zone shum ...
22 120 m2full info

Bougainville Bay Resort. Prone ne shitje ne ...

85.000 €
Bougainville Bay Resort. Prone ne shitje ne Sarande, Shqiperi. Kompania jonë ofron apartament me dy dhoma gjumi për ...
Bougainville Bay Resort. Prone ne shitje ne Sarande, Shqiperi. Kompania jonë ofron apartament me dy dhoma gjumi për ...
21 72 m2full info

Dorjan Sotiri

Sales manager
+355 67 400 0133
dori@albrealproperty.com

Me Kontakto