Your search results

Prona ne shitje ne Shqiperi. Apartamente ne shitje ne Sarande.

45.000 €
Rruga Mitat Hoxha,
shto te të preferuarat
2154

Prona ne shitje ne Shqiperi. Apartamente ne Sarande. Apartament me nje dhome gjumi ne shitje ne Sarande. Ky apartament ne shitje eshte i pozicionuar ne vend te qete dhe vetem pese minuta me makine nga qendra e qytetit bregdetar te Sarandes. Plazhi me i afert eshte vetem 200 metra larg. Apartamenti ka pamje deti nga te dyja dhomat si dhe gjithashtu eshte i mobiluar kendshem. Mobilimi eshte i perfshire ne cmimin e shitjes.

Adresa: Rruga Mitat Hoxha
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9701
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 2605
Çmimi: 45.000 €
Siperfaqja: 65 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Banjo: 1
SEA VIEW
BALCONY
LIFT
BAR AND RESTAURANTS NEARBY
MARKET AND SHOPS NEARBY
BUILDING STATUS FINISHED
THERMIC INSULATION
ACOUSTIC INSULATION

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

Apartament ne shitje ne Sarande. Vista apart...

42.000 €
Apartament ne shitje ne Sarande. Ky apartament ne shitje ka nje dhome gjumi dhe ndodhet ne ndertesen Vista ne nje z ...
Apartament ne shitje ne Sarande. Ky apartament ne shitje ka nje dhome gjumi dhe ndodhet ne ndertesen Vista ne nje z ...
11 45 m2full info

Apartament me dy dhoma gjumi me pamje nga de...

62.500 €
Apartament i bollshem ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, ka pamje deti dhe ndodhet prane marines  ...
Apartament i bollshem ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, ka pamje deti dhe ndodhet prane marines  ...
22 108 m2full info

Apartament të mobiluar me pamje nga deti per...

93.000 €
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ndodhet ne nje zone shum ...
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ndodhet ne nje zone shum ...
22 120 m2full info

Dorjan Sotiri

Sales manager
+355 67 400 0133
dori@albrealproperty.com

Me Kontakto