click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Apartament me dy dhoma gjumi ne ndertesen Sait Tropez, Sarande ne shitje

68.250 €
Lefter Talo,
Favorite
Your search results

Overview

  • Updated On:
  • April 2, 2017
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • Garages
  • 105.00 m2
  • Year Built: 2015-10-01

Property Description

Apartament ne shitje ne Sarande. Apartament me dy dhoma gjumi ne ndertesen Sait Tropez, Sarande, Shqiperi. Nje nga zonat me interes me te larte nga pushuesit si dhe ndertim shume cilesor. Pak minuta larg qendres dhe vetem 2 minuta ne kembe nga deti. Apartamenti ofron pamje nga gjiri i Sarandes dhe nga ishulli i Korfuzit. Investoni ne Sarande.

Address: Lefter Talo
City:
State/County:
Zip: 9701
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 2346
Price: 68.250 €
Property Size: 105.00 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Viti i Ndërtimit: 2015-10-01
Kati i Prones: 2
Katet e Nderteses: 7

Similar Listings

12
Projekte, Investimet
hot deal

Apartamente ne shitje ne Sarande. Projekt i ...

Apartamente per shitje ne Sarande. DIAMOND RESIDENCE Kemi kënaqësinë t’ju prezantojm [more]
Apartamente per shitje ne Sarande. DIAMOND RESIDENCE Kemi kënaqësinë t’ju prezantojm këtë projekt të ri për t [more]
26
Shitje

Apartament ne shitje ne Sarande. Vista apart...

42.000 €
Apartament ne shitje ne Sarande. Ky apartament ne shitje ka nje dhome gjumi dhe ndodhet ne [more]
Apartament ne shitje ne Sarande. Ky apartament ne shitje ka nje dhome gjumi dhe ndodhet ne ndertesen Vista ne nje z [more]
1 1 45.00 m2details
16
Shitje

Apartament me dy dhoma gjumi me pamje nga de...

62.500 €
Apartament i bollshem ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, ka pamje deti d [more]
Apartament i bollshem ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, ka pamje deti dhe ndodhet prane marines  [more]
2 2 108.00 m2details
19
Shitje

Apartament të mobiluar me pamje nga deti per...

93.000 €
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe [more]
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ndodhet ne nje zone shum [more]
2 2 120.00 m2details

Dorjan Sotiri

Sales manager

Contact Me

Schedule a showing?
Call +355 67 400 0133 WhatsApp

Compare Listings

Dorjan Sotiri