Your search results

Festë Apartament për Shitje në Sarandë. Saint Tropez Apartamente

42.000 €
Rruga Lefter Talo,
shto te të preferuarat
1281

Prona ne Sarande. Apartamente ne shitje. Apartament me nje dhome gjumi ne ndertesen Sait Tropez, Sarande, Shqiperi. Nje nga zonat me interes me te larte nga pushuesit si dhe ndertim shume cilesor. Pak minuta larg qendres dhe vetem 2 minuta ne kembe nga deti. Apartamenti ofron pamje nga gjiri i Sarandes dhe nga ishulli i Korfuzit. Investoni ne Sarande.

Adresa: Rruga Lefter Talo
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9701
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 2309
Çmimi: 42.000 €
Siperfaqja: 60 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Banjo: 1
Viti I Ndërtimit: 2015-10-01
Kati I Prones: 3
Katet E Nderteses: 7
SEA VIEW
BALCONY
LIFT
BUILDING STATUS FINISHED
THERMIC INSULATION
ACOUSTIC INSULATION
GARAGE AVAILABLE FOR SALE

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

Apartament ne shitje ne Sarande. Vista apart...

42.000 €
Apartament ne shitje ne Sarande. Ky apartament ne shitje ka nje dhome gjumi dhe ndodhet ne ndertesen Vista ne nje z ...
Apartament ne shitje ne Sarande. Ky apartament ne shitje ka nje dhome gjumi dhe ndodhet ne ndertesen Vista ne nje z ...
11 45 m2full info

Apartament me dy dhoma gjumi me pamje nga de...

62.500 €
Apartament i bollshem ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, ka pamje deti dhe ndodhet prane marines  ...
Apartament i bollshem ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, ka pamje deti dhe ndodhet prane marines  ...
22 108 m2full info

Apartament të mobiluar me pamje nga deti per...

93.000 €
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ndodhet ne nje zone shum ...
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ndodhet ne nje zone shum ...
22 120 m2full info

Dorjan Sotiri

Sales manager
+355 67 400 0133
dori@albrealproperty.com

Me Kontakto