Your search results

Apartamente ne shitje ne Sarande.

84.000 €
in
Rruga Lefter Talo,
shto te të preferuarat
907

Apartamente ne shitje ne Sarande. Apartament me dy dhoma gjumi ne ndertesen Sait Tropez, Sarande, Shqiperi. Nje nga zonat me interes me te larte nga pushuesit si dhe ndertim shume cilesor. Pak minuta larg qendres dhe vetem 2 minuta ne kembe nga deti. Apartamenti ofron pamje nga gjiri i Sarandes dhe nga ishulli i Korfuzit. Investoni ne Sarande.

Adresa: Rruga Lefter Talo
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9701
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 2324
Çmimi: 84.000 €
Siperfaqja: 105 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Banjo: 1
Viti I Ndërtimit: 2015-10-01
Kati I Prones: 5
Katet E Nderteses: 7
SEA VIEW
MOUNTAIN VIEWS
BALCONY
LIFT
BUILDING STATUS FINISHED
THERMIC INSULATION
GARAGE AVAILABLE FOR SALE

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

Apartament ne shitje ne Sarande.

11 45 m2
Apartament ne shitje ne Sarande. Ky apartament ne shitje ka nje dhome gjumi dhe ndodhet ne ...
Apartament ne shitje ne Sarande. Ky apartament ne shitje ka nje dhome gjumi dhe ndodhet ne ndertesen Vista ne nje z ...
42.000 €

Apartament ne shitje ne Sarande. Prona ne Shqiperi.

22 108 m2
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ...
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ndodhet ne nje zone shum ...
62.500 €

Apartament ne shitje ne Sarande. Prona ne Shqiperi.

22 120 m2
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ...
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ndodhet ne nje zone shum ...
93.000 €