Your search results

Apartament me qera ne Sarande.

40 € to 80 €/day
Rruga Qazim Demi,
shto te të preferuarat
979

Apartament me qera ne Sarande.  Ky apartament i kendshem me qera ne Sarande ka dy dhoma gjumi dhe eshte i mobiluar totalisht. Pozicioni i apartamentit me qera ne Sarande eshte 10 minuta larg qendres dhe 5 minuta nga deti. Apartamenti akomodon 6 persona dhe eshte zgjedhje ideale per familje te medha ose grupe shokesh. Ofrohen gjithashtu dy vende parkimi falas.

Adresa: Rruga Qazim Demi
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9701
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 3017
Çmimi: 40 € to 80 €/day
Siperfaqja: 110 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Banjo: 1
Kati I Prones: 2
Katet E Nderteses: 7
SEA VIEW
BALCONY
BAR AND RESTAURANTS NEARBY
MARKET AND SHOPS NEARBY
PARKING AREA
THERMIC INSULATION
ACOUSTIC INSULATION

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

Apartament me qera me nje dhome gjumi ne Sarande.

11 45 m2
Apartament me nje dhome e kuzhine me qera ne Sarande. Apartament i mobiluar plotesisht qe ...
Apartament me nje dhome e kuzhine me qera ne Sarande. Apartament i mobiluar plotesisht qe ndodhet ne objektin Alba ...
30 € to 50 €/day

Apartament me qera ne Sarande, Shqiperi.

11 65 m2
Apartament me qera ne Sarande, Shqiperi. Ky apartament me pamje deti eshte teresisht i mob ...
Apartament me qera ne Sarande, Shqiperi. Ky apartament me pamje deti eshte teresisht i mobiluar dhe ndodhet ne nje ...
33 € to 70 €/day

Apartament i mrekullueshem me pamje deti me qera ne Sarande.

22 105 m2
Apartament i mrekullueshem me pamje deti me qera ne Sarande. Apartament me dy dhoma gjumi ...
Apartament i mrekullueshem me pamje deti me qera ne Sarande. Apartament me dy dhoma gjumi i mobiluar me qera ne Sar ...
40 € to 80 €/day

Dominika Frąckowska

Sales representatives in Poland
+48 60 252 1892
dominika@albrealproperty.com

Me Kontakto