Your search results

Apartament me pamje deti ne shitje ne Vlore.

53.900 €
Murat Terbaci,
shto te të preferuarat
1279

Apartament me pamje deti ne shitje ne Vlore. Kompleksi Oslo. Apartament me nje dhome gjumi dhe me pamje deti ne shitje  nga agjensia imobiliare AlbRealProperty. Kompleksi eshte i vendosur ne nje nga zonat me te preferuara turistike ne gjirin e Vlores. Distanca nga deti eshte vetem 30 metra dhe qendra e qytetit 5 minuta larg me makine. Kompleksi Oslo eshte organizuar ne menyre perfekte dhe ka cilesi shume te larte ndertimi.

Adresa: Murat Terbaci
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9401
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 742
Çmimi: 53.900 €
Siperfaqja: 77 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Banjo: 1
SEA VIEW
BALCONY
LIFT
GATED COMMUNITY
SURVEILLANCE
PARKING AREA
GREEN AREAS
PLAYGROUND
BUILDING STATUS UNDER CONSTRUCTION
THERMIC INSULATION

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

12
Albania Real Estate

Prona ne shitje. Apartament me pamje deti ne...

52.500 €
Prona ne shitje në Shqipëri apartament ne Vlore. AlbRealProperty ju ofron këtë mundësi të re për të investuar në pr ...
Prona ne shitje në Shqipëri apartament ne Vlore. AlbRealProperty ju ofron këtë mundësi të re për të investuar në pr ...
11 75 m2full info
13
Property for sale in Albania
sold

Apartament ne shitje ne Vlore. Prona ne shit...

40.000 €
Apartament 1+1 ne shitje ne Vlore tek Komleksi Oslo. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me terheqese te vijes bre ...
Apartament 1+1 ne shitje ne Vlore tek Komleksi Oslo. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me terheqese te vijes bre ...
11 70 m2full info
11
Real Estate For sale in Albania
sold

Prone ne shtje ne Shqiperi. Apartament me pa...

64.000 €
Apartament me hapsire te bollshme ne shitje ne Vlore. Prona gjendet shume prane detit dhe 5 minuta larg qendres se ...
Apartament me hapsire te bollshme ne shitje ne Vlore. Prona gjendet shume prane detit dhe 5 minuta larg qendres se ...
2 102 m2full info

Henri Novruzaj (Eno)

Sales manager
+355 33 409 904
+355 67 400 0122
eno@albrealproperty.com
enovlore

Me Kontakto