click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Apartamente ne Vlore. Ndertim i cilesise se larte tek shetitorja e re

Favorite
Your search results
Albania Real Estate opportunity Albania Real Estate opportunity Albania Real Estate opportunity Albania Real Estate opportunity Albania Real Estate opportunity Albania Real Estate opportunity Albania Real Estate opportunity Albania Real Estate opportunity Albania Real Estate opportunity Albania Real Estate opportunity Albania Real Estate opportunity Albania Real Estate opportunity Albania Real Estate opportunity Albania Real Estate opportunity

Overview

  • Updated On:
  • November 9, 2017

Property Description

Apartamente ne Vlore, okazion

Shetitorja Vlore apartamente me cilësi të lartë për shitje.

AlbRealProperty është krenar të prezantoj këtë të ri mundësi të investimit ne apartamente në Vlorë. Ne ofrojmë për shitje rreth njëzet apartamente të vendosura në një ndërtesë linjë para që gjendet në Shetitoren e re te Vlores. Tridhjetë metër e nga plazhi dhe njëzet minuta më këmbë nga qendra e re e  qytetit. Zona është plot me bare, restorante, dyqane dhe supermarkete. Ky është një ndërtim me cilësi të lartë me izolim akustik dhe termik dhe dyer dritare te cilësise së lartë  Ju mund të kontrolloni cilësinë e lartë në qe ne momentin e parë që hyni në banesën dhe materiale të mira në treg qe jane përdorur gjithashtu . Ka mundësi për pothuajse të gjitha buxhetet dhe preferencat. Ka një dhomë gjumi apartamente me pamje nga mali në 650 Euro / m2 anësore pamje nga deti apartamente 770 Euro / m2 dhe të plotë para pamje nga deti apartamente dhe papafingo me 1ooo euro / m2. Në këtë okazion per pasuri të patundshme në Shqipëri, ju mund të gjeni hapsira  duke filluar nga 72 m2 anesore me një dhomë gjumi apartamente apo apartamente 132 m2 me dy dhoma gjumi . Projekti i ri Waterfront Vlorës është një bekim për pronat që gjenden në këtë fushë. Kjo do të sjellë jo vetëm përmirësime në infrastrukturë, por edhe do të sjellë kushte më të mira për zhvillimin e biznesit turistik të kësaj pjese të qytetit. Ne mbështesim idenë se duke investuar tashmë në këtë zonë është ideale te zgjedhesh keto apartamente ne shitje ne Vlore, një investim për tani dhe për të ardhmen . Rreth katër kilometra të vijës bregdetare të Vlorës janë të përfshira në projekt. Rrjedhat e uji që vjen nga kodrat rreth gjirit të Vlorës janë disiplinuar, zona e plazhit sipërfaqet janë rritur dyfishuar ose trefishuar në krahasim me atë që ishin në të kaluarën. zona të reja të gjelbra janë krijuar, dhe një rrugë dytësore është duke u ndërtuar për të reduktuar trafikun e rrugës kryesore nëpërmjet shetitores se re. Këto janë disa nga shumë përfitime qe projekti i ri do të sjellë për zonën.

Na kontaktoni për të mësuar më shumë rreth ose vizitoni këtë mundësi për të pasurive të patundshme të Shqipërisë në Vlorë.

 

Perkthyer nga Google.

Kliko Anglisht për tekstin origjinal.

City:
Area:
State/County:
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 4814

Similar Listings

Shitje
hot deal

Apartament i ri ne plazh ne shitje në Vlorë ...

83.000 €
Apartament i plotë frontal me pamje nga deti për shitje në Vlorë Shqipëri. Prona ndodhet n [more]
Apartament i plotë frontal me pamje nga deti për shitje në Vlorë Shqipëri. Prona ndodhet në një ndërtesë bregdetare [more]
17
apartment in Vlora promenade for sale.
Shitje
hot deal

Shitet apartament me hapsire te bollshme me ...

110.700 €
Apartament i gjërë me dy dhoma gjumi në shëtitoren Vlorë për shitje. E vendosur ndoshta në [more]
Apartament i gjërë me dy dhoma gjumi në shëtitoren Vlorë për shitje. E vendosur ndoshta në një nga zonat më të mira [more]
12
Shitje

Penthouse për shitje në Vlorë me tarracë të ...

230.000 €
Leider ist der Eintrag nur auf English verfügbar.
Leider ist der Eintrag nur auf English verfügbar.
Shitje
sold

Apartament i ri ne shitje ne Vlore. Tek Kala...

68.000 €
Apartament i ri ne Vlore per shitje E vendosur në një nga zonat më të mira të qytetit, ky [more]
Apartament i ri ne Vlore per shitje E vendosur në një nga zonat më të mira të qytetit, ky apartament i cili përmban [more]

Compare Listings