Your search results

Apartamente ne shitje ne Sarande. Rezidenca Bistrica.

46.000 €
Rruga Turizem-Kanali Çukes,
shto te të preferuarat
1498

Real Estate në Shqipëri. Apartament me nje dhome gjumi per shitje ne Bistrica Rezidenca. E vendosur në pjesën jugore të Sarandës, i vetmi vend në qytet me pamje fantastike te detit Jon, lumi Bistrica, liqenit të Butrintit dhe ishullin e Korfuzit. Të lartë të ndërtimit të cilësisë me izolim termik dhe akustik-së. Regjistruar tashmë ndërtesë me certifikatën e pronësisë.

Kjo faqe eshte perkthyer automatikisht. Agjentet tane jane duke punuar per perkthimin e kesaj faqeje. Ju lutemi te vizitoni versionin e gjuhes anglese per te lexuar tekstin origjinal.

Adresa: Rruga Turizem-Kanali Çukes
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9701
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 1829
Çmimi: 46.000 €
Siperfaqja: 67 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Banjo: 1
Viti I Ndërtimit: 2013-06-01
Kati I Prones: 3
Katet E Nderteses: 7
SEA VIEW
WATER FRONT
MOUNTAIN VIEWS
BALCONY
LIFT
BUILDING STATUS FINISHED
THERMIC INSULATION
ACOUSTIC INSULATION

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

Apartament ne shitje ne Sarande.

11 45 m2
Apartament ne shitje ne Sarande. Ky apartament ne shitje ka nje dhome gjumi dhe ndodhet ne ...
Apartament ne shitje ne Sarande. Ky apartament ne shitje ka nje dhome gjumi dhe ndodhet ne ndertesen Vista ne nje z ...
42.000 €

Apartament ne shitje ne Sarande. Prona ne Shqiperi.

22 108 m2
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ...
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ndodhet ne nje zone shum ...
62.500 €

Apartament ne shitje ne Sarande. Prona ne Shqiperi.

22 120 m2
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ...
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ndodhet ne nje zone shum ...
93.000 €