Your search results

Apartament-Studio ne shitje tek Radhima Beach Residence.

31.280 €
Radhime,
shto te të preferuarat
1412

Albrealproperty, Agjensi Imobiliare ne Shqiperi, ofron per shitje nje apartament-studio ne Rahime, Vlore. Ndertimi modern dhe cilesor eshte vetem 100 metra largesi nga deti.. Objekti eshte i vendosur ne nje nga zonat me terheqese te bregdetit  jugor shqiptar. Kontaktoni agjentet tane per te vizituar kete prone.

Adresa: Radhime
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9403
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 233
Çmimi: 31.280 €
Siperfaqja: 46 m2
Dhoma: 1
Dhoma Gjumi: 1
Banjo: 1
Viti I Ndërtimit: 2015-05-01
Kati I Prones: 1
Katet E Nderteses: 4
SEA VIEW
MOUNTAIN VIEWS
BALCONY
LIFT
GATED COMMUNITY
SURVEILLANCE
PARKING AREA
PLAYGROUND
BUILDING STATUS FINISHED

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

10

Garsoniere ne shitje ne Shqiperi ne qytetin ...

30.680 €
Garsoniere ne shitje ne Shqiperi ne Vlore. Bleresi i ardhshem ka mundesine e perdorimit te kopshtit perpara ballkon ...
Garsoniere ne shitje ne Shqiperi ne Vlore. Bleresi i ardhshem ka mundesine e perdorimit te kopshtit perpara ballkon ...
11 47 m2full info

Studio-apartment Vlore, Shqiperi.

32.760 €
Studio-apartment ne Vlore, Shqiperi. Residenca ndodhet ne nje nga zonat me te bukura te qytetit dhe vetem 10 minuta ...
Studio-apartment ne Vlore, Shqiperi. Residenca ndodhet ne nje nga zonat me te bukura te qytetit dhe vetem 10 minuta ...
11 50 m2full info
21

Studio apartament i mobiluaer ne shitje ne V...

33.000 €
Studio apartament i mobiluaer ne shitje ne Vlore. Agjensia imobiliare AlbRealProperty ofron per ju nje studiio apar ...
Studio apartament i mobiluaer ne shitje ne Vlore. Agjensia imobiliare AlbRealProperty ofron per ju nje studiio apar ...
11 40 m2full info

Henri Novruzaj (Eno)

Vlora Office Manger
+355 67 400 0122; +355 69 656 3240
eno@agent-vl.com
enovlore

Me Kontakto