Your search results

Apartament Penthouse ne shitje ne Sarande.

125.000 €
40 Shenjtoret,
shto te të preferuarat
2139

AlbRealProperty ofron per shitje nje apartament penthouse ne Sarande. Pamje e mrekullueshme deti dhe gjithe gjirit te Sarandes. Pak minuta ne kembe nga deti dhe qendra e qytetit.

 

 

Adresa: 40 Shenjtoret
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9701
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 1596
Çmimi: 125.000 €
Siperfaqja: 200 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Banjo: 2
Kati I Prones: 8
Katet E Nderteses: 8
SEA VIEW
MOUNTAIN VIEWS
BALCONY
TERRACE
LIFT
PARKING AREA
BUILDING STATUS UNDER CONSTRUCTION
THERMIC INSULATION
ACOUSTIC INSULATION
GARAGE AVAILABLE FOR SALE

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

Papafingo ne shitje ne Sarande, Shqiperi. Ap...

100.000 €
Riviera, nje ndertese me cilesi te larte ndertimi me apartamente ne shitje ne Sarande, Shqiperi. Pozicion i mire ne ...
Riviera, nje ndertese me cilesi te larte ndertimi me apartamente ne shitje ne Sarande, Shqiperi. Pozicion i mire ne ...
11 110 m2full info

Papafingo ne Sarande. Apartamentet Sait Trop...

140.000 €
Papafingo ne Sarande. Apartamentet Sait Tropez. Papafingo ne shitje ne ndertesen Sait Tropez, Sarande, Shqiperi. Nd ...
Papafingo ne Sarande. Apartamentet Sait Tropez. Papafingo ne shitje ne ndertesen Sait Tropez, Sarande, Shqiperi. Nd ...
22 145 m2full info

Papafingo ne shitje ne Sarande.

410.000 €
Papafingo ne shitje ne Sarande. AlbRealProperty ofron ne shitje apartamente ne ndertesen Centre-Ville, Saranda. Pap ...
Papafingo ne shitje ne Sarande. AlbRealProperty ofron ne shitje apartamente ne ndertesen Centre-Ville, Saranda. Pap ...
32 242 m2full info

Alket Zani

Sales manager
+355 67 400 0144
alket@albrealproperty.com
alket.zani

Me Kontakto