Your search results

Prona ne shitje ne Vlore. Apartament i cilesise se larte tek rezidenca Oslo.

93.480 €
Murat Terbaci,
shto te të preferuarat
1492

Albrealproperty, Agjensi Imobiliare ne Shqiperi, ofron per shitje nje apartament me dy dhoma gjumi tek rezidenca Oslo, Vlore. Objekti i cilesise se larte ndodhet vetem 50 metra nga deti. Mobilim cilesor dhe me shije perfshihet ne çmimin e shitjes. Kontaktoni agjentet tane per te vizituar kete prone. 

Adresa: Murat Terbaci
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9401
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 490
Çmimi: 93.480 €
Siperfaqja: 114 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Banjo: 2
Viti I Ndërtimit: 2013-07-01
Kati I Prones: 8
Katet E Nderteses: 8
SEA VIEW
BEACH FRONT
MOUNTAIN VIEWS
BALCONY
LIFT
SURVEILLANCE
PARKING AREA
GREEN AREAS
PLAYGROUND
BUILDING STATUS FINISHED
THERMIC INSULATION
ACOUSTIC INSULATION

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

Apartamente ne Vlore. Ndertim i cilesise se ...

Apartamente ne Vlore, okazion Shetitorja Vlore apartamente me cilësi të lartë për shitje. AlbRealProperty është kre ...
Apartamente ne Vlore, okazion Shetitorja Vlore apartamente me cilësi të lartë për shitje. AlbRealProperty është kre ...
albrealproperty
20
buy apartment in Albania_20

Blej apartament në Shqipëri. Shitje apartame...

39.000 €
Blej apartament në Shqipëri. Ne ju ftojmë për të përfitoni nga kjo mundësi, nëse ju jeni duke vendosur për të blerë ...
Blej apartament në Shqipëri. Ne ju ftojmë për të përfitoni nga kjo mundësi, nëse ju jeni duke vendosur për të blerë ...
11 74 m2full info
11
real estate in Albania

Shitet apartament ne Vlore. Prona ne shitje.

59.500 €
Prona në shitje. I bukur dhe e organizuar mire, eshte  per shitje ne Vlore me AlbRealProperty një apartament  2+1 . ...
Prona në shitje. I bukur dhe e organizuar mire, eshte  per shitje ne Vlore me AlbRealProperty një apartament  2+1 . ...

Henri Novruzaj (Eno)

Vlora Office Manger
+355 67 400 0122; +355 69 656 3240
eno@agent-vl.com
enovlore

Me Kontakto