Your search results

Apartament ne shitje ne Vlore. Prona ne shitje ne Shqiperi

40.000 €
Rruga: Murat Terbaci,Oslo residence,,
shto te të preferuarat
1408
sold
Property for sale in Albania Property for sale in Albania Property for sale in Albania Property for sale in Albania Property for sale in Albania Property for sale in Albania Property for sale in Albania

Apartament 1+1 ne shitje ne Vlore tek Komleksi Oslo. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me terheqese te vijes bregdetare te qytetit. Prona ndodhet shume afer plazhit dhe ne qender te zones te perfshire ne projektin e shetitores se re te Vlores. Kontaktoni agjentet tane per te vizituar kete prone.

Adresa: Rruga: Murat Terbaci,Oslo residence,
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9401
Vendi: Afghanistan
ID-ja e Prones: 4143
Çmimi: 40.000 €
Siperfaqja: 70 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Banjo: 1
Viti I Ndërtimit: 2016-02-01
Kati I Prones: 8
Katet E Nderteses: 3
MOUNTAIN VIEWS
BALCONY
LIFT
BAR AND RESTAURANTS NEARBY
MARKET AND SHOPS NEARBY
PARKING AREA
PLAYGROUND
BUILDING STATUS UNDER CONSTRUCTION
THERMIC INSULATION
ACOUSTIC INSULATION
GARAGE AVAILABLE FOR SALE

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

12
Albania Real Estate

Prona ne shitje. Apartament me pamje deti ne...

52.500 €
Prona ne shitje në Shqipëri apartament ne Vlore. AlbRealProperty ju ofron këtë mundësi të re për të investuar në pr ...
Prona ne shitje në Shqipëri apartament ne Vlore. AlbRealProperty ju ofron këtë mundësi të re për të investuar në pr ...
11 75 m2full info
11
Real Estate For sale in Albania
sold

Prone ne shtje ne Shqiperi. Apartament me pa...

64.000 €
Apartament me hapsire te bollshme ne shitje ne Vlore. Prona gjendet shume prane detit dhe 5 minuta larg qendres se ...
Apartament me hapsire te bollshme ne shitje ne Vlore. Prona gjendet shume prane detit dhe 5 minuta larg qendres se ...
2 102 m2full info
12

Prona ne Vlore. Apartamente me nje dhome gju...

44.720 €
Prona ne Vlore. Apartamente me nje dhome gjumi. Ne qytetit bregdetar te Vlores ofrohen mundesi te panumerta apartam ...
Prona ne Vlore. Apartamente me nje dhome gjumi. Ne qytetit bregdetar te Vlores ofrohen mundesi te panumerta apartam ...
11 68 m2full info

Henri Novruzaj (Eno)

Sales manager
+355 33 409 904
+355 67 400 0122
eno@albrealproperty.com
enovlore

Me Kontakto