Your search results

Investoni ne Vlore. Apartament 2+1 prane detit.

63.000 €
Murat Terbaci,
shto te të preferuarat
2778
Property for sale in Vlora, Albania. Property for sale in Vlora, Albania. Property for sale in Vlora, Albania. Property for sale in Vlora, Albania. Property for sale in Vlora, Albania.. Property for sale in Vlora, Albania. Property for sale in Vlora, Albania. Property for sale in Vlora, Albania. Property for sale in Vlora, Albania. Property for sale in Vlora, Albania. Property for sale in Vlora, Albania. Property for sale in Vlora, Albania. Property for sale in Vlora, Albania. Property for sale in Vlora, Albania. Property for sale in Vlora, Albania.

Investoni ne Vlore. Apartament 2+1 prane detit. 

Kompania jonë AlbRealProperty,  ofron apartament për shitje me dy dhoma gjumi, ne qytetin e Vlores. Ky apartament është i vendosur në një nga zonat me te bukura dhe me te kerkuara në gjirin e Vlorës dhe ndodhet vetem  100 metra nga deti  ne Vlore. Vetëm 5 minuta me makinë larg nga qendra e qytetit. Në një qytet të bukur me kulturë dhe tradita siç është qyteti i Vlorës  dhe në një apartamet të tillë ja vlen të investosh pa patur as më të voglin dyshim. I rrethuar nga dy dete, me male të bukura dhe me pika interesante për t’u vizitur,sic janë dhe muzeu i”  Pavarësisë”ai i” Historisë”dhe I “Etnografisë”. Në këtë qytet vitet e fundit ka marrë zhvillim të madh turizmi dhe ndërtimi i hoteleve dhe pikave të ndryshme  të pushimit. Klima e Vlorës është një klimë tipike mesdhetare, me një dimër të lagësht dhe të ngrohtë dhe me një verë të nxehtë. Shqipëria ka plot vende të bukura, por qyteti i Vlorës zë një vend të veçantë. Vendi ku ne ofrojmë keto apartamente për shitje në Vlorë, ka vend parkimi ne shitje si dhe hapësirë parkimi ne rruge. Apartamenti është i mobiluar dhe mobilimi  është i përfshirë në çmimin e shitjes. Pra çdo gjë në mënyrën më të mire të mundshme. Të investosh në qytetin e Vlorës do të thotë ta shijosh atë me gjithe cka të bukur të ndërtuar e të rindërtuar si dhe me natyrën e saj të pastër dhe të brishtë. Të bëhesh pjesetar i ketij qyteti është një mrekulli, e këtë mund ta thuash pa frikë, pa as më të voglin ngurrim. Mobilimi I apartamentit është sipas standarteve  dhe shijeve moderne. Me kuzhinë të kompletuar, me mobilje komode dhe të rehatshme, pra çdo gjë që i duhet një familjeje për një jetë të qetë dhe normale.

Investoni ne Vlore

Adresa: Murat Terbaci
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9401
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 822
Çmimi: 63.000 €
Siperfaqja: 113 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Banjo: 1
Viti I Ndërtimit: 2011-04-01
Kati I Prones: 3
Katet E Nderteses: 8
BALCONY
LIFT
PARKING AREA
BUILDING STATUS FINISHED
THERMIC INSULATION

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

12
Albania Real Estate

Prona ne shitje. Apartament me pamje deti ne...

52.500 €
Prona ne shitje në Shqipëri apartament ne Vlore. AlbRealProperty ju ofron këtë mundësi të re për të investuar në pr ...
Prona ne shitje në Shqipëri apartament ne Vlore. AlbRealProperty ju ofron këtë mundësi të re për të investuar në pr ...
11 75 m2full info
13
Property for sale in Albania
sold

Apartament ne shitje ne Vlore. Prona ne shit...

40.000 €
Apartament 1+1 ne shitje ne Vlore tek Komleksi Oslo. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me terheqese te vijes bre ...
Apartament 1+1 ne shitje ne Vlore tek Komleksi Oslo. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me terheqese te vijes bre ...
11 70 m2full info
11
Real Estate For sale in Albania
sold

Prone ne shtje ne Shqiperi. Apartament me pa...

64.000 €
Apartament me hapsire te bollshme ne shitje ne Vlore. Prona gjendet shume prane detit dhe 5 minuta larg qendres se ...
Apartament me hapsire te bollshme ne shitje ne Vlore. Prona gjendet shume prane detit dhe 5 minuta larg qendres se ...
2 102 m2full info

Henri Novruzaj (Eno)

Sales manager
+355 33 409 904
+355 67 400 0122
eno@albrealproperty.com
enovlore

Me Kontakto