Your search results

Shitet apartament me dy dhoma gjumi, Vlore.

45.000 €
Murat Terbaci,
shto te të preferuarat
1387

Shitet apartament me dy dhoma gjumi, Vlore. Apartament me dy dhoma gjumi ne shitje  nga agjensia imobiliare AlbRealProperty ne kompleksin Oslo. Kompleksi eshte i vendosur ne nje nga zonat me te preferuara turistike ne gjirin e Vlores. Distanca nga deti eshte vetem 30 metra dhe qendra e qytetit 5 minuta larg me makine. Kompleksi Oslo eshte organizuar ne menyre perfekte dhe ka cilesi shume te larte ndertimi.

Adresa: Murat Terbaci
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9401
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 739
Çmimi: 45.000 €
Siperfaqja: 75 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Banjo: 1
Viti I Ndërtimit: 2016-06-01
Kati I Prones: 5
Katet E Nderteses: 8
BALCONY
LIFT
GATED COMMUNITY
SURVEILLANCE
PARKING AREA
GREEN AREAS
PLAYGROUND
BUILDING STATUS UNDER CONSTRUCTION
THERMIC INSULATION

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

Apartamente ne Vlore. Ndertim i cilesise se ...

Apartamente ne Vlore, okazion Shetitorja Vlore apartamente me cilësi të lartë për shitje. AlbRealProperty është kre ...
Apartamente ne Vlore, okazion Shetitorja Vlore apartamente me cilësi të lartë për shitje. AlbRealProperty është kre ...
albrealproperty
20
buy apartment in Albania_20

Blej apartament në Shqipëri. Shitje apartame...

39.000 €
Blej apartament në Shqipëri. Ne ju ftojmë për të përfitoni nga kjo mundësi, nëse ju jeni duke vendosur për të blerë ...
Blej apartament në Shqipëri. Ne ju ftojmë për të përfitoni nga kjo mundësi, nëse ju jeni duke vendosur për të blerë ...
11 74 m2full info
11
real estate in Albania

Shitet apartament ne Vlore. Prona ne shitje.

59.500 €
Prona në shitje. I bukur dhe e organizuar mire, eshte  per shitje ne Vlore me AlbRealProperty një apartament  2+1 . ...
Prona në shitje. I bukur dhe e organizuar mire, eshte  per shitje ne Vlore me AlbRealProperty një apartament  2+1 . ...

Henri Novruzaj (Eno)

Vlora Office Manger
+355 67 400 0122; +355 69 656 3240
eno@agent-vl.com
enovlore

Me Kontakto