click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Apartament i mobiluar ne shitje ne Vlore.

66.330 €
Murat Terbaci,
Favorite
Your search results
sold
Real Estate in Albania Real Estate in Albania Real Estate in Albania Real Estate in Albania Real Estate in Albania Real Estate in Albania Real Estate in Albania Real Estate in Albania Real Estate in Albania Real Estate in Albania Real Estate in Albania Real Estate in Albania Real Estate in Albania Real Estate in Albania Real Estate in Albania Real Estate in Albania Real Estate in Albania Real Estate in Albania Real Estate in Albania Real Estate in Albania Real Estate in Albania Real Estate in Albania Real Estate in Albania

Overview

  • Updated On:
  • September 6, 2020
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • Garages
  • 99.00 m2
  • Year Built: 2013-06-01

Property Description

Apartament i mobiluar ne shitje ne Vlore. Apartament me dy dhoma gjumi ne shitje tek  kompleksi Oslo. Ky apartament  ofrohet ne shitje tek Residenca Oslo nga agjensia imobiliare Albrealproperty. Apartamenti eshte i mobiluar dhe cmimi i mobiljeve eshte i perfishire ne cmimin e shitjes se apartamentit. Kjo residence eshte e vendosur ne nje nga spotet me te mira ne gjirin e Vlores. Vetem 30 metra larg nga deti dhe 5 minuta me makine nga qendra e qytetit. Kompleksi Oslo eshte i organizuar ne menyre perfekte dhe ka nje cilesi te larte ndertimi. Bare, restorante, qender fitnesi dhe plot ambiente te tjera reklasuese do ti gjeni ne kete kompleks.

 

Address: Murat Terbaci
City:
State/County:
Zip: 9401
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 581
Price: 66.330 €
Property Size: 99.00 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Viti i Ndërtimit: 2013-06-01
Kati i Prones: 4
Katet e Nderteses: 8

Similar Listings

Shitje
hot deal

Apartament i ri ne plazh ne shitje në Vlorë ...

83.000 €
Apartament i plotë frontal me pamje nga deti për shitje në Vlorë Shqipëri. Prona ndodhet n [more]
Apartament i plotë frontal me pamje nga deti për shitje në Vlorë Shqipëri. Prona ndodhet në një ndërtesë bregdetare [more]
17
apartment in Vlora promenade for sale.
Shitje
hot deal

Shitet apartament me hapsire te bollshme me ...

110.700 €
Apartament i gjërë me dy dhoma gjumi në shëtitoren Vlorë për shitje. E vendosur ndoshta në [more]
Apartament i gjërë me dy dhoma gjumi në shëtitoren Vlorë për shitje. E vendosur ndoshta në një nga zonat më të mira [more]
12
Shitje

Penthouse për shitje në Vlorë me tarracë të ...

175.000 €
Leider ist der Eintrag nur auf English verfügbar.
Leider ist der Eintrag nur auf English verfügbar.
Shitje
sold

Apartament i ri ne shitje ne Vlore. Tek Kala...

68.000 €
Apartament i ri ne Vlore per shitje E vendosur në një nga zonat më të mira të qytetit, ky [more]
Apartament i ri ne Vlore per shitje E vendosur në një nga zonat më të mira të qytetit, ky apartament i cili përmban [more]

Henri Novruzaj (Eno)

Vlora Office Manger

Contact Me

Schedule a showing?
Call +355 67 400 0122; WhatsApp

Compare Listings

Henri Novruzaj (Eno)