Your search results

Apartament 1+1 prane detit dhe shume afer me qendren e qytetit ne Sarande

39.650 €
40 Shenjtoret,
shto te të preferuarat
1988

Apartament 1+1 prane detit dhe shume afer me qendren e qytetit ne Sarande. 

Adresa: 40 Shenjtoret
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 1549
Çmimi: 39.650 €
Siperfaqja: 61 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Banjo: 1
Kati I Prones: 3
Katet E Nderteses: 8
SEA VIEW
BALCONY
LIFT
PARKING AREA
BUILDING STATUS UNDER CONSTRUCTION
THERMIC INSULATION
ACOUSTIC INSULATION
GARAGE AVAILABLE FOR SALE

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

Apartament ne shitje ne Sarande. Vista apart...

42.000 €
Apartament ne shitje ne Sarande. Ky apartament ne shitje ka nje dhome gjumi dhe ndodhet ne ndertesen Vista ne nje z ...
Apartament ne shitje ne Sarande. Ky apartament ne shitje ka nje dhome gjumi dhe ndodhet ne ndertesen Vista ne nje z ...
11 45 m2full info

Apartament me dy dhoma gjumi me pamje nga de...

62.500 €
Apartament i bollshem ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, ka pamje deti dhe ndodhet prane marines  ...
Apartament i bollshem ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, ka pamje deti dhe ndodhet prane marines  ...
22 108 m2full info

Apartament të mobiluar me pamje nga deti per...

93.000 €
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ndodhet ne nje zone shum ...
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ndodhet ne nje zone shum ...
22 120 m2full info

Alket Zani

Sales manager
+355 67 400 0144
alket@albrealproperty.com
alket.zani

Me Kontakto