Your search results

Apartament me dy dhoma gjumi me pamje nga deti në zonë të qetë për Shitje në Sarandë

62.500 €
Rruga Mitat Hoxha,
shto te të preferuarat
1974

Apartament i bollshem ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, ka pamje deti dhe ndodhet prane marines ne nje zone te qytetit e cila eshte shume e qete . Vetem 3 minuta ne kembe nga plazhi me i afert.  Apartamenti eshte i mobiluar  teresisht dhe ne cmimin e shitjes perfshihen dhe mobiljet . Per me teper informacion mund te na kontaktoni ne cdo moment.

Adresa: Rruga Mitat Hoxha
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9701
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 2660
Çmimi: 62.500 €
Siperfaqja: 108 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Banjo: 2
Kati I Prones: 4
Katet E Nderteses: 7
SEA VIEW
MOUNTAIN VIEWS
BALCONY
BAR AND RESTAURANTS NEARBY
MARKET AND SHOPS NEARBY
BUILDING STATUS FINISHED
THERMIC INSULATION
ACOUSTIC INSULATION

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

Apartament ne shitje ne Sarande. Vista apart...

42.000 €
Apartament ne shitje ne Sarande. Ky apartament ne shitje ka nje dhome gjumi dhe ndodhet ne ndertesen Vista ne nje z ...
Apartament ne shitje ne Sarande. Ky apartament ne shitje ka nje dhome gjumi dhe ndodhet ne ndertesen Vista ne nje z ...
11 45 m2full info

Apartament të mobiluar me pamje nga deti per...

93.000 €
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ndodhet ne nje zone shum ...
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ndodhet ne nje zone shum ...
22 120 m2full info

Bougainville Bay Resort. Prone ne shitje ne ...

85.000 €
Bougainville Bay Resort. Prone ne shitje ne Sarande, Shqiperi. Kompania jonë ofron apartament me dy dhoma gjumi për ...
Bougainville Bay Resort. Prone ne shitje ne Sarande, Shqiperi. Kompania jonë ofron apartament me dy dhoma gjumi për ...
21 72 m2full info

Dorjan Sotiri

Sales manager
+355 67 400 0133
dori@albrealproperty.com

Me Kontakto