Your search results

Apartament ne shitje ne Sarande. Prona ne Shqiperi.

62.500 €
Rruga Mitat Hoxha,
shto te të preferuarat
1532

Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ndodhet ne nje zone shume te qete te qytetit prane marines. Plazhi me i afert ndodhet jo me teper se 3 minuta ne kembe.  Apartamenti eshte teresisht i mobiluar  dhe mobilijet jane te perfshira ne cmimin e shitjes. Per me teper informacion na kontaktoni.

Adresa: Rruga Mitat Hoxha
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9701
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 2660
Çmimi: 62.500 €
Siperfaqja: 108 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Banjo: 2
Kati I Prones: 4
Katet E Nderteses: 7
SEA VIEW
MOUNTAIN VIEWS
BALCONY
BAR AND RESTAURANTS NEARBY
MARKET AND SHOPS NEARBY
BUILDING STATUS FINISHED
THERMIC INSULATION
ACOUSTIC INSULATION

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

Apartament ne shitje ne Sarande.

11 45 m2
Apartament ne shitje ne Sarande. Ky apartament ne shitje ka nje dhome gjumi dhe ndodhet ne ...
Apartament ne shitje ne Sarande. Ky apartament ne shitje ka nje dhome gjumi dhe ndodhet ne ndertesen Vista ne nje z ...
42.000 €

Apartament ne shitje ne Sarande. Prona ne Shqiperi.

22 120 m2
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ...
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ndodhet ne nje zone shum ...
93.000 €

Bougainville Bay Resort. Prone ne shitje ne Sarande, Shqiperi.

21 72 m2
Bougainville Bay Resort. Prone ne shitje ne Sarande, Shqiperi. Kompania jonë ofron apartam ...
Bougainville Bay Resort. Prone ne shitje ne Sarande, Shqiperi. Kompania jonë ofron apartament me dy dhoma gjumi për ...
85.000 €