Your search results

Apartament të mobiluar me pamje nga deti per shitje ne Sarande

93.000 €
Rruga Mitat Hoxha,
shto te të preferuarat
1925

Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ndodhet ne nje zone shume te qete te qytetit prane marines. Plazhi me i afert ndodhet jo me teper se 3 minuta ne kembe.  Apartamenti eshte teresisht i mobiluar  dhe mobilijet jane te perfshira ne cmimin e shitjes. Per me teper informacion na kontaktoni.

Adresa: Rruga Mitat Hoxha
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9701
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 2639
Çmimi: 93.000 €
Siperfaqja: 120 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Banjo: 2
Kati I Prones: 7
Katet E Nderteses: 7
SEA VIEW
MOUNTAIN VIEWS
BALCONY
BAR AND RESTAURANTS NEARBY
MARKET AND SHOPS NEARBY
BUILDING STATUS FINISHED
THERMIC INSULATION
ACOUSTIC INSULATION

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

Apartament ne shitje ne Sarande. Vista apart...

42.000 €
Apartament ne shitje ne Sarande. Ky apartament ne shitje ka nje dhome gjumi dhe ndodhet ne ndertesen Vista ne nje z ...
Apartament ne shitje ne Sarande. Ky apartament ne shitje ka nje dhome gjumi dhe ndodhet ne ndertesen Vista ne nje z ...
11 45 m2full info

Apartament me dy dhoma gjumi me pamje nga de...

62.500 €
Apartament i bollshem ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, ka pamje deti dhe ndodhet prane marines  ...
Apartament i bollshem ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, ka pamje deti dhe ndodhet prane marines  ...
22 108 m2full info

Bougainville Bay Resort. Prone ne shitje ne ...

85.000 €
Bougainville Bay Resort. Prone ne shitje ne Sarande, Shqiperi. Kompania jonë ofron apartament me dy dhoma gjumi për ...
Bougainville Bay Resort. Prone ne shitje ne Sarande, Shqiperi. Kompania jonë ofron apartament me dy dhoma gjumi për ...
21 72 m2full info

Dorjan Sotiri

Sales manager
+355 67 400 0133
dori@albrealproperty.com

Me Kontakto