click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Apartament ne shitje ne Sarande. Prona ne Shiperi.

57.800 €
Turizem-Kanali i Çukes,
Favorite
Your search results

Overview

  • Updated On:
  • December 26, 2020
  • Year Built: 2013-10-01

Property Description

Apartament ne shitje ne Sarande. Prona ne Shiperi.

Qyteti i Sarandës është një bukuri jugore e veçantë. Me të gjitha karakteristikat për një jetë të qetë dhe interesante dhe mbi të gjitha deti është i pranishëm me kaltërsinë e tij. Apartament me nje dhome gjumi për shitje ofrohet nga kompania jonë në këtë qytet. Ndërtesa ka 7 kate dhe apartamenti ndodhet në katin e tretë. Pozicion i nderteses eshte shume i përshtatshëm. Shumë pranë detit, dhe qëndrën e qytetit e ka 15 minuta larg. Nga apartamenti mund te shijoni pamje te deti dhe te maleve. Dy pamje krejt të kundërta dhe me bukuri secila më vete. Ndërtesa ka cilësi të lartë ndërtimi me izolim akustik dhe termik, sipas standarteve të larta dhe ndërtuesit janë ndërtues me eksperiencë shume vjecare. Ja vlen në çdo drejtim, zgjedhja e duhur per ju. Në këtë mënyrë e shijoni këtë qytet të bukur jo vetëm në kohën e sezonit por gjatë gjithë stinëve, ku secila ka bukurinë e vet. Ka bukuri që ja vlen t’i vizitosh ne kete qytet jugor bregdetat ne brigjet e detit Jonik. Pozicioni gjeografik i Sarandes ofron pothuajse 300 dite ne vit me diell. Saranda ka sitin arkeologjik te Butrintit si dhe Ksamilin afër. I veçantë për syrin e të gjithëve është dhe manastiri i 40 shenjtorëve, nga e ka marrë dhe emrin ky qytet. Apartamenti nuk është i mobiluar, por ekziston mundësia e mobilimit nga ana e kompanisë sonë, nga arkitekte dhe dizenjues të zotë te cilet ofrojne modelimet dhe rendera 3d. Pra është mundësia e mobilimit sipas shijeve tuaja dhe mënyrës më moderne. Apartamenti ka pozitë të favorshme për të lëvizur dhe afërsia e detit është një mrekulli më vete. E pra ja vlen të kesh një apartament të tillë në këtë qytet të mrekullueshëm bregdetar.

Apartament ne shitje ne Sarande

Address: Turizem-Kanali i Çukes
City:
State/County:
Zip: 9701
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 1727
Price: 57.800 €
Viti i Ndërtimit: 2013-10-01
Kati i Prones: 3
Katet e Nderteses: 7

Similar Listings

12
Projekte, Investimet
hot deal

Apartamente ne shitje ne Sarande. Projekt i ...

Apartamente per shitje ne Sarande. DIAMOND RESIDENCE Kemi kënaqësinë t’ju prezantojm [more]
Apartamente per shitje ne Sarande. DIAMOND RESIDENCE Kemi kënaqësinë t’ju prezantojm këtë projekt të ri për t [more]
26
Shitje

Apartament ne shitje ne Sarande. Vista apart...

42.000 €
Apartament ne shitje ne Sarande. Ky apartament ne shitje ka nje dhome gjumi dhe ndodhet ne [more]
Apartament ne shitje ne Sarande. Ky apartament ne shitje ka nje dhome gjumi dhe ndodhet ne ndertesen Vista ne nje z [more]
1 1 45.00 m2details
16
Shitje

Apartament me dy dhoma gjumi me pamje nga de...

62.500 €
Apartament i bollshem ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, ka pamje deti d [more]
Apartament i bollshem ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, ka pamje deti dhe ndodhet prane marines  [more]
2 2 108.00 m2details
19
Shitje

Apartament të mobiluar me pamje nga deti per...

93.000 €
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe [more]
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ndodhet ne nje zone shum [more]
2 2 120.00 m2details

Dorjan Sotiri

Sales manager

Contact Me

Schedule a showing?
Call +355 67 400 0133 WhatsApp

Compare Listings

Dorjan Sotiri