Your search results

Apartament ne shitje ne Sarande. Prona ne Shiperi.

57.800 €
Turizem-Kanali i Çukes,
shto te të preferuarat
3925

Apartament ne shitje ne Sarande. Prona ne Shiperi.

Qyteti i Sarandës është një bukuri jugore e veçantë. Me të gjitha karakteristikat për një jetë të qetë dhe interesante dhe mbi të gjitha deti është i pranishëm me kaltërsinë e tij. Apartament me nje dhome gjumi për shitje ofrohet nga kompania jonë në këtë qytet. Ndërtesa ka 7 kate dhe apartamenti ndodhet në katin e tretë. Pozicion i nderteses eshte shume i përshtatshëm. Shumë pranë detit, dhe qëndrën e qytetit e ka 15 minuta larg. Nga apartamenti mund te shijoni pamje te deti dhe te maleve. Dy pamje krejt të kundërta dhe me bukuri secila më vete. Ndërtesa ka cilësi të lartë ndërtimi me izolim akustik dhe termik, sipas standarteve të larta dhe ndërtuesit janë ndërtues me eksperiencë shume vjecare. Ja vlen në çdo drejtim, zgjedhja e duhur per ju. Në këtë mënyrë e shijoni këtë qytet të bukur jo vetëm në kohën e sezonit por gjatë gjithë stinëve, ku secila ka bukurinë e vet. Ka bukuri që ja vlen t’i vizitosh ne kete qytet jugor bregdetat ne brigjet e detit Jonik. Pozicioni gjeografik i Sarandes ofron pothuajse 300 dite ne vit me diell. Saranda ka sitin arkeologjik te Butrintit si dhe Ksamilin afër. I veçantë për syrin e të gjithëve është dhe manastiri i 40 shenjtorëve, nga e ka marrë dhe emrin ky qytet. Apartamenti nuk është i mobiluar, por ekziston mundësia e mobilimit nga ana e kompanisë sonë, nga arkitekte dhe dizenjues të zotë te cilet ofrojne modelimet dhe rendera 3d. Pra është mundësia e mobilimit sipas shijeve tuaja dhe mënyrës më moderne. Apartamenti ka pozitë të favorshme për të lëvizur dhe afërsia e detit është një mrekulli më vete. E pra ja vlen të kesh një apartament të tillë në këtë qytet të mrekullueshëm bregdetar.

Apartament ne shitje ne Sarande

Adresa: Turizem-Kanali i Çukes
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9701
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 1727
Çmimi: 57.800 €
Siperfaqja: 68 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Banjo: 1
Viti I Ndërtimit: 2013-10-01
Kati I Prones: 3
Katet E Nderteses: 7
SEA VIEW
MOUNTAIN VIEWS
BALCONY
LIFT
BUILDING STATUS FINISHED
THERMIC INSULATION
ACOUSTIC INSULATION
GARAGE AVAILABLE FOR SALE

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

Apartament ne shitje ne Sarande. Vista apart...

42.000 €
Apartament ne shitje ne Sarande. Ky apartament ne shitje ka nje dhome gjumi dhe ndodhet ne ndertesen Vista ne nje z ...
Apartament ne shitje ne Sarande. Ky apartament ne shitje ka nje dhome gjumi dhe ndodhet ne ndertesen Vista ne nje z ...
11 45 m2full info

Apartament me dy dhoma gjumi me pamje nga de...

62.500 €
Apartament i bollshem ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, ka pamje deti dhe ndodhet prane marines  ...
Apartament i bollshem ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, ka pamje deti dhe ndodhet prane marines  ...
22 108 m2full info

Apartament të mobiluar me pamje nga deti per...

93.000 €
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ndodhet ne nje zone shum ...
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ndodhet ne nje zone shum ...
22 120 m2full info

Dorjan Sotiri

Sales manager
+355 67 400 0133
dori@albrealproperty.com

Me Kontakto