Your search results

Apartament me qera ne Vlore. Apartament 2+1 me qera prane detit.

300 €
Murat Terbaci,
shto te të preferuarat
1351

Apartament 2+1 me qera ne Vlore. Apartamnti eshte plotesisht I mobiluar dhe ndodhet 100 metra nga deti.

Adresa: Murat Terbaci
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9401
Vendi: Afghanistan
ID-ja e Prones: 1223
Çmimi: 300 €
Siperfaqja: 113 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Banjo: 1
Kati I Prones: 2
Katet E Nderteses: 7
LIFT
PARKING AREA
THERMIC INSULATION

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

17
Apartment for rent in Albania apartment in Vlora

Apartament me qera ne Vlore tek kompleksi Os...

22 €
AlbRealProperty ofron nje apartament me qera ne Vlore, Shqiperi. Ky apartament me një dhomë gjumi është i vendosur ...
AlbRealProperty ofron nje apartament me qera ne Vlore, Shqiperi. Ky apartament me një dhomë gjumi është i vendosur ...
11 70 m2full info
19

Apartament me qera ne Shqiperi. Qera ne Vlor...

500 € per month
Apartament me qera ne Shqiperi. Qera ne Vlore. Albrealproperty ofron nje apartament ekskluziv me qera ne Vlore, Shq ...
Apartament me qera ne Shqiperi. Qera ne Vlore. Albrealproperty ofron nje apartament ekskluziv me qera ne Vlore, Shq ...
22 151 m2full info
14

Garsoniere me qera ne Vlore. Studio prane de...

180 €
Albrealproperty, Agjencia Shqiptare e Real Estate ofron një studio-apartament me qira ne Vlore, Shqiperi. mobilje m ...
Albrealproperty, Agjencia Shqiptare e Real Estate ofron një studio-apartament me qira ne Vlore, Shqiperi. mobilje m ...
11 44 m2full info

Henri Novruzaj (Eno)

Sales manager
+355 33 409 904
+355 67 400 0122
eno@albrealproperty.com
enovlore

Me Kontakto