Your search results

Apartament me qera ne Vlore tek kompleksi Oslo.

22 €
Murat Terbaci , Uji I Ftohte,Vlore,
shto te të preferuarat
2307
Apartment for rent in Albania apartment in Vlora Apartment for rent in Albania Apartment for rent in Albania Apartment for rent in Albania Apartment for rent in Albania Apartment for rent in Albania Apartment for rent in Albania Apartment for rent in Albania Apartment for rent in Albania Apartment for rent in Albania Apartment for rent in Albania Apartment for rent in Albania Apartment for rent in Albania Apartment for rent in Albania Apartment for rent in Albania Apartment for rent in Albania apartment in Vlora Apartment for rent in Albania

AlbRealProperty ofron nje apartament me qera ne Vlore, Shqiperi. Ky apartament me një dhomë gjumi është i vendosur në një objekt me cilësi të lartë ndertimi dhe të organizuar shumë mirë, plot me dyqane, bare dhe restorante. Objekti është i mbikqyrur 24 orë nga kamerat e sigurisë dhe gjendet parkim të lehtësisht në çdo kohë të ditës. Apartamenti me qera është i vendosur në zonën e Ujit të Ftohtë, e cila është një nga pikat më të bukura në gjirin e Vlorës. Duke qenë ndodhet vetëm 70 metra nga plazhi dhe  5-minuta me makinë nga qendra e qytetit, ky apartament me qira duket i përsosur për një çift ose një familje të vogël të kalojnë pushimet e tyre në det n Vlore. Stacioni i autobusit për transport publik është e vendosur në afërsi të vendbanimit. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë dhe ballkon i I tij i gjerë është e orientuar nga lindja në mënyrë që ju mund të shijoni diellin e ngrohtë në mëngjes dhe pamje të bukur të maleve përreth qytetit dhe të ndjehen të relaksuar nga pamja e gjelberimit perreth. Brenda banesës të ftuarit ndihen si në shtëpi, sepse  është kujdesur për çdo detaj. Numri i mysafirëve në këtë apartament me qira është 3, por mund të rritet ne katër nese kerkohet, me shtimin e një krevat shtesë pa kosto te tjera. Kuzhina është e pajisur plotësisht me frigorifer, sobë elektrike, furrë, mikrovalë, tostier dhe të gjitha mjetet e tjera të nevojshme per gatim. Ka dy kondicionere, një në çdo dhomë. Dhoma e gjumit është shumë e rehatshme dhe ka mjaft hapësirë në dollap dhe sirtare. Banjo është e pajisur me një makinë të fuqishme larëse dhe një  kabinë dushi. Internet Wi-Fi në të gjithë banesën dhe gjithashtu një DVD player. AlbRealPropety ofron çmimet më të mira për këtë apartament me qera ne Vlore. Kontaktoni agjentëve tanë të rezervoni pushimet në Shqipëri me ne.

Datat                                            Cmimet                                                                 Periudha minimale e qendrimit

01.07 – 31.08                               35 Euro/dita                                                                                3 dite

01.06 – 30.o6                               26 Euro/dita

01.09 – 31.09                               26 Euro/dita

01.10 – 31.05                                22 Euro/dita

 

 

Adresa: Murat Terbaci , Uji I Ftohte,Vlore
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 4350
Çmimi: 22 €
Siperfaqja: 70 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Banjo: 1
Viti I Ndërtimit: 2011
Kati I Prones: 6
Katet E Nderteses: 8
MOUNTAIN VIEWS
BALCONY
BAR AND RESTAURANTS NEARBY
MARKET AND SHOPS NEARBY
GATED COMMUNITY
SURVEILLANCE
PARKING AREA
PLAYGROUND
BUILDING STATUS FINISHED
THERMIC INSULATION
ACOUSTIC INSULATION

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

19
rent apartment in Albania

Apartament me qera ne Vlore. Kompleksi Oslo.

250 € per month
AlbRealProperty ofron një mundësi shumë të mirë qoftë se të ju doni të merrni me qira apartament në Shqipëri, Ky ës ...
AlbRealProperty ofron një mundësi shumë të mirë qoftë se të ju doni të merrni me qira apartament në Shqipëri, Ky ës ...
11 82 m2full info
22
property rent in Albania

Apartamente ne Vlore. Prona ne Vlore. Prona ...

200 € per month
Apartament me siperfaqje te bollshme ne Vlore shume prane detit. AlbRealProperty ofron këtë pronë me qera në Shqipë ...
Apartament me siperfaqje te bollshme ne Vlore shume prane detit. AlbRealProperty ofron këtë pronë me qera në Shqipë ...
22 145 m2full info
19

Apartament me qera ne Shqiperi. Qera ne Vlor...

500 € per month
Apartament me qera ne Shqiperi. Qera ne Vlore. Albrealproperty ofron nje apartament ekskluziv me qera ne Vlore, Shq ...
Apartament me qera ne Shqiperi. Qera ne Vlore. Albrealproperty ofron nje apartament ekskluziv me qera ne Vlore, Shq ...
22 151 m2full info

Henri Novruzaj (Eno)

Vlora Office Manger
+355 67 400 0122; +355 69 656 3240
eno@agent-vl.com
enovlore

Me Kontakto