Your search results

80 metra të formuar në anën e detit, Apartament me qera ne Vlore

250 €
Murat Terbaci,
shto te të preferuarat
1261

Dy dhoma gjumi Apartament me qera ne Vlore, Shqiperi. Apartamenti ka një kuzhinë të veçantë, një dhomë të gjallë dhe gjithashtu dy dhoma gjumi. Mobiluar me gjithcka te nevojshme. Apartamenti ndodhet vetem 80 metra të formuar në anën e detit.

Kjo faqe eshte perkthyer automatikisht. Agjentet tane jane duke punuar per perkthimin e kesaj faqeje. Ju lutemi te vizitoni versionin e gjuhes anglese per te lexuar tekstin origjinal.

Adresa: Murat Terbaci
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9401
Vendi: Afghanistan
ID-ja e Prones: 1203
Çmimi: 250 €
Siperfaqja: 125 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 2
Banjo: 2
Kati I Prones: 3
Katet E Nderteses: 8
SEA VIEW
BALCONY
LIFT
PARKING AREA

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

17
Apartment for rent in Albania apartment in Vlora

Apartament me qera ne Vlore tek kompleksi Os...

22 €
AlbRealProperty ofron nje apartament me qera ne Vlore, Shqiperi. Ky apartament me një dhomë gjumi është i vendosur ...
AlbRealProperty ofron nje apartament me qera ne Vlore, Shqiperi. Ky apartament me një dhomë gjumi është i vendosur ...
11 70 m2full info
19

Apartament me qera ne Shqiperi. Qera ne Vlor...

500 € per month
Apartament me qera ne Shqiperi. Qera ne Vlore. Albrealproperty ofron nje apartament ekskluziv me qera ne Vlore, Shq ...
Apartament me qera ne Shqiperi. Qera ne Vlore. Albrealproperty ofron nje apartament ekskluziv me qera ne Vlore, Shq ...
22 151 m2full info
14

Garsoniere me qera ne Vlore. Studio prane de...

180 €
Albrealproperty, Agjencia Shqiptare e Real Estate ofron një studio-apartament me qira ne Vlore, Shqiperi. mobilje m ...
Albrealproperty, Agjencia Shqiptare e Real Estate ofron një studio-apartament me qira ne Vlore, Shqiperi. mobilje m ...
11 44 m2full info

Henri Novruzaj (Eno)

Sales manager
+355 33 409 904
+355 67 400 0122
eno@albrealproperty.com
enovlore

Me Kontakto