click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Apartament me qera ne Sarande. Qera ne Shqiperi.

22 € to 39 €/day
Rruga Lefter Talo,
Favorite
Your search results
Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent

Overview

  • Updated On:
  • December 29, 2020
  • Year Built: 2015-05-01

Property Description

Apartament me qera ne Sarande. Qera ne Shqiperi.

Saranda  të elektrizon me bukurinë e saj dhe të tërheq si magnet me joshjen e saj për të kaluar  pushime të mrekullueshme në brigjet e bregdetit te Jonit. Magjepëse dhe tërheqëse si dhe me një kulturë të veçantë qyteti i Sarandes qëndron i gatshem për argëtime dhe çlodhje pa fund. Këtë mund ta zbuloni vetëm duke i bërë këto pushime të realizueshme, kuptohet pranë apartamenteve luksoze që ofrojmë ne si kompani. Studio –apartament që akomodon  dy persona, por qe me krevat shtesë numri arrin ne tre. I kompletuar në mënyrën më moderne dhe për të t’i plotësuar të gjitha nevojat e domosdoshme. Jo larg detit , gjë që mundëson dhe shëtitjet buzë tij mbrëmjeve nën zhurmën e dallgëve qetësuese dhe herë-herë të zhurmshme. Kultura dhe traditat e Sarandës së bukur nuk të zhgënjejnë. Ushqimet tradicionale me peshkun e freskët mbizotërojnë tryezat. Organizohen koncerte të ndryshme gjatë ,mbrëmjeve. Aktivitet që ofron kompania jonë janë te shumta  dhe plot argëtime. Aktivitete sportive, shëtitje me varke, shëtitje në natyrë, ecje të lire dhe çdo gjë atraktive. Bukurite e Sarandes mund t’i shijosh edhe nga lart nga një këndvështrim parashutesk dhe adrenalina të rritet në maksimum. Të gjitha këto bashkë  i bëjnë këto pushime në ambjente piktoreske dhe qetësuese te Sarandes me kuptim dhe të paharrueshme. Nëse kërkoni qetësinë  e shpirtit të lodhur nga një vit i gjatë dhe i angazhuar,  do ta gjeni ate tek ky vend që ia vlen ta provosh apo t’i rikthehesh përsëri e përsëri dhe të mos ndjesh lodhje asnjëherë, pikerisht këtu mund te gjeni atë që ju ka munguar. Brigjet e këtij deti janë magjike. Prandaj kur themi se qyteti i Sarandës të elektrizon me bukurinë e saj  dhe të tërheq si me magnet , nuk zmadhojmë apo zbukurojmë asgjë. Cdo gjë është si një penel pikture që rrëshqet vet mbi pëlhurën e bardhë, gjithë frymëzim. Dhe ky qytet të bën ta ndjesh frymëmarrjen e tij pa e kuptuar se je zhytur thellë brenda jetës së bukur  të tij.

Apartament me qera ne Sarande

Address: Rruga Lefter Talo
City:
State/County:
Zip: 9701
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 2743
Price: 22 € to 39 €/day
Viti i Ndërtimit: 2015-05-01
Kati i Prones: 8
Katet e Nderteses: 8

Similar Listings

31
one bedroom for rent in Saranda
Qira

Apartament me qera me nje dhome gjumi ne S...

30 € to 50 €/day
Apartament me nje dhome e kuzhine me qera ne Sarande. Apartament i mobiluar plotesisht qe [more]
Apartament me nje dhome e kuzhine me qera ne Sarande. Apartament i mobiluar plotesisht qe ndodhet ne objektin Alba [more]
1 1 45.00 m2details
21
Qira

Apartament me qera ne Sarande, Shqiperi.

33 € to 70 €/day
Apartament me qera ne Sarande, Shqiperi. Ky apartament me pamje deti eshte teresisht i mob [more]
Apartament me qera ne Sarande, Shqiperi. Ky apartament me pamje deti eshte teresisht i mobiluar dhe ndodhet ne nje [more]
1 1 65.00 m2details
24
Qira

Apartament i mrekullueshem me pamje deti me ...

40 € to 80 €/day
Apartament i mrekullueshem me pamje deti me qera ne Sarande. Apartament me dy dhoma gjumi [more]
Apartament i mrekullueshem me pamje deti me qera ne Sarande. Apartament me dy dhoma gjumi i mobiluar me qera ne Sar [more]
2 2 105.00 m2details
26
Qira

Merr me qera ne Sarande. Apartament me qera ...

33 € to 70 €/day
Merr me qera ne Sarande. Apartament me qera ne Shqiperi. Kompania jone ofron apartamente m [more]
Merr me qera ne Sarande. Apartament me qera ne Shqiperi. Kompania jone ofron apartamente me qera ne zona te ndryshm [more]
2 2 120.00 m2details

Sionida Kareci

Sales representatives in France

Contact Me

Schedule a showing?
Call WhatsApp

Compare Listings

Sionida Kareci