Your search results

Prona Shqiperi. Apartamente me pamje deti ne Vlore.

40.100 €
shto te të preferuarat
3327
Property in Albania

Prona Shqiperi. Apartamente me pamje deti ne Vlore.

Vlora është qytet me tradita dhe kulturë të veçantë. Me bukuri që syrit të njeriut nuk mund t’i shpëtojë dot. Vizitore të ndryshëm shijojne brigjet e saj dhe mbesin të mahnitur nga peisazhi i saj relaksues si dhe plazhet e panumerta. Gjiri i Vlores me nje vije te gjate bregdetare ofron plazhe te shumta, si me rere ashtu edhe me guralece. Pikerisht ketu takohen dy detet e Shqiperise, Joni dhe Adriatiku. Pushues të ndryshëm kalojnë pushimet pranë këtij qyteti dhe përsëri kthehen e rikthen pa ndjerë monotoni. Kompania jonë ofron nje apartament për shitje me nje dhome gjumi në këtë qytet , Green Hill Residence. Apartamenti tashme me certifikate pronesie, ndodhet ne nje nga zonat me te kendshme te gjirit te Vlores. Kjo ndërtesë ka një pozicion shumë të mirë në kodrat sipër gjirit të Vlorës. Pamja e detit dhe e malit është e veçantë dhe mbreslënëse. Kënaqësi për syrin e mendjen e njeriut. Kënaqësi shpirtërore që të bën të ndihesh mbret në një mbretëri rrethuar me gjelbërim. Kjo është një mundësi e mirë investimi në pasuri të patundshme në Vlorë, Shqiperi. Pikërisht në qytetin e Vlorës me bukuri natyrore, me kodra të mbushura me brezare ku rriten e lulezojne ullinjte e portokallet. Krenari shqiptare. Ndërtesa e paraqitur nga kompania jonë ka cilësi ndërtimi shumë të lartë dhe sipas standarteve të kohës. Ja vlen të investosh në një qytet me histori, në një qytet me dy dete Adriatikun dhe Jonin. Në brigjet e Vlorës, pranë Ujit të Ftohtë, është një vend që quhet Jonufër dhe që ka histori interesante. E gjithë Vlora është e rrethuar me histori , legjenda e gojëdhëna dhe po të jetosh në të, ndihesh pjesë e tyre. Dhe pse të mos bëhesh pjesë e këtij qyteti që duket se qëndron kryelartë në përkëdheljen e valëve të detit. Pamja e ndërtesës të ngjall më shumë interes për investim, pikërisht në këtë qytet ku dhe turizmi është i zhvilluar falë qetësisë dhe erërave të detit .

 

Prona Shqiperi

 

Qyteti:
Shteti/Vendi:
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 1726
Çmimi: 40.100 €
Siperfaqja: 51 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Banjo: 1
Viti I Ndërtimit: 2014-10-02
Kati I Prones: 5
Katet E Nderteses: 5
SEA VIEW
MOUNTAIN VIEWS
BALCONY
LIFT
PARKING AREA
GREEN AREAS
BUILDING STATUS FINISHED
THERMIC INSULATION
ACOUSTIC INSULATION
GARAGE AVAILABLE FOR SALE

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

12
Albania Real Estate

Prona ne shitje. Apartament me pamje deti ne...

52.500 €
Prona ne shitje në Shqipëri apartament ne Vlore. AlbRealProperty ju ofron këtë mundësi të re për të investuar në pr ...
Prona ne shitje në Shqipëri apartament ne Vlore. AlbRealProperty ju ofron këtë mundësi të re për të investuar në pr ...
11 75 m2full info
13
Property for sale in Albania
sold

Apartament ne shitje ne Vlore. Prona ne shit...

40.000 €
Apartament 1+1 ne shitje ne Vlore tek Komleksi Oslo. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me terheqese te vijes bre ...
Apartament 1+1 ne shitje ne Vlore tek Komleksi Oslo. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me terheqese te vijes bre ...
11 70 m2full info
11
Real Estate For sale in Albania
sold

Prone ne shtje ne Shqiperi. Apartament me pa...

64.000 €
Apartament me hapsire te bollshme ne shitje ne Vlore. Prona gjendet shume prane detit dhe 5 minuta larg qendres se ...
Apartament me hapsire te bollshme ne shitje ne Vlore. Prona gjendet shume prane detit dhe 5 minuta larg qendres se ...
2 102 m2full info

Henri Novruzaj (Eno)

Sales manager
+355 33 409 904
+355 67 400 0122
eno@albrealproperty.com
enovlore

Me Kontakto