Your search results

Apartament me qera me nje dhome gjumi ne Sarande.

30 € to 50 €/day
Lefter Talo,
shto te të preferuarat
2435

Apartament me nje dhome e kuzhine me qera ne Sarande. Apartament i mobiluar plotesisht qe ndodhet ne objektin Alba vetm 30 metra nga shetitorja dhe 40 metra nga deti. Qendra e qytetit arrihet lehte ne kembe. Ne kete apartament mund te gjeni te gjitha paisjet e rendesishme per te kaluar pushime fantastike me familjen tuaj prane detit Jon ne Rivieren Shqipetare. Zona ku ndodhet ky apartament eshte nje nga me te preferuarat ne Sarande per shkak te distances perfekte me gjithshka ( baret, restorantet, supermarketet, zonat e plazhit, etj.. ) Ne apartament do te gjeni harta te zones dhe udhezime ne lidhje me pyetjet me te shpeshta ( ku ndodhet stacioni i autobuzit, numri i taksise, numri i telefonit te restorantit me dergese ne shtepi, makina me qera, varka me qera, turet qe ofrohen ne zone, ku te blini nje tur, etj..)

Akomodimi maksimal, 4 persona.

Adresa: Lefter Talo
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9701
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 4175
Çmimi: 30 € to 50 €/day
Siperfaqja: 45 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Banjo: 1
Viti I Ndërtimit: 2015-01-01
Kati I Prones: +3
Katet E Nderteses: 8
SEA VIEW
MOUNTAIN VIEWS
BALCONY
BAR AND RESTAURANTS NEARBY
MARKET AND SHOPS NEARBY
BUILDING STATUS FINISHED
THERMIC INSULATION
ACOUSTIC INSULATION

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

Apartament me qera ne Sarande, Shqiperi.

33 € to 70 €/day
Apartament me qera ne Sarande, Shqiperi. Ky apartament me pamje deti eshte teresisht i mobiluar dhe ndodhet ne nje ...
Apartament me qera ne Sarande, Shqiperi. Ky apartament me pamje deti eshte teresisht i mobiluar dhe ndodhet ne nje ...
11 65 m2full info

Apartament i mrekullueshem me pamje deti me ...

40 € to 80 €/day
Apartament i mrekullueshem me pamje deti me qera ne Sarande. Apartament me dy dhoma gjumi i mobiluar me qera ne Sar ...
Apartament i mrekullueshem me pamje deti me qera ne Sarande. Apartament me dy dhoma gjumi i mobiluar me qera ne Sar ...
22 105 m2full info

Merr me qera ne Sarande. Apartament me qera ...

33 € to 70 €/day
Merr me qera ne Sarande. Apartament me qera ne Shqiperi. Kompania jone ofron apartamente me qera ne zona te ndryshm ...
Merr me qera ne Sarande. Apartament me qera ne Shqiperi. Kompania jone ofron apartamente me qera ne zona te ndryshm ...
22 120 m2full info

Dorjan Sotiri

Sales manager
+355 67 400 0133
dori@albrealproperty.com

Me Kontakto