click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Apartament me qera me nje dhome gjumi ne Sarande.

30 € to 50 €/day
Lefter Talo,
Favorite
Your search results

Overview

  • Updated On:
  • January 17, 2017
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • Garages
  • 45.00 m2
  • Year Built: 2015-01-01

Property Description

Apartament me nje dhome e kuzhine me qera ne Sarande. Apartament i mobiluar plotesisht qe ndodhet ne objektin Alba vetm 30 metra nga shetitorja dhe 40 metra nga deti. Qendra e qytetit arrihet lehte ne kembe. Ne kete apartament mund te gjeni te gjitha paisjet e rendesishme per te kaluar pushime fantastike me familjen tuaj prane detit Jon ne Rivieren Shqipetare. Zona ku ndodhet ky apartament eshte nje nga me te preferuarat ne Sarande per shkak te distances perfekte me gjithshka ( baret, restorantet, supermarketet, zonat e plazhit, etj.. ) Ne apartament do te gjeni harta te zones dhe udhezime ne lidhje me pyetjet me te shpeshta ( ku ndodhet stacioni i autobuzit, numri i taksise, numri i telefonit te restorantit me dergese ne shtepi, makina me qera, varka me qera, turet qe ofrohen ne zone, ku te blini nje tur, etj..)

Akomodimi maksimal, 4 persona.

Address: Lefter Talo
City:
State/County:
Zip: 9701
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 4175
Price: 30 € to 50 €/day
Property Size: 45.00 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Viti i Ndërtimit: 2015-01-01
Kati i Prones: +3
Katet e Nderteses: 8

Similar Listings

21
Qira

Apartament me qera ne Sarande, Shqiperi.

33 € to 70 €/day
Apartament me qera ne Sarande, Shqiperi. Ky apartament me pamje deti eshte teresisht i mob [more]
Apartament me qera ne Sarande, Shqiperi. Ky apartament me pamje deti eshte teresisht i mobiluar dhe ndodhet ne nje [more]
1 1 65.00 m2details
24
Qira

Apartament i mrekullueshem me pamje deti me ...

40 € to 80 €/day
Apartament i mrekullueshem me pamje deti me qera ne Sarande. Apartament me dy dhoma gjumi [more]
Apartament i mrekullueshem me pamje deti me qera ne Sarande. Apartament me dy dhoma gjumi i mobiluar me qera ne Sar [more]
2 2 105.00 m2details
26
Qira

Merr me qera ne Sarande. Apartament me qera ...

33 € to 70 €/day
Merr me qera ne Sarande. Apartament me qera ne Shqiperi. Kompania jone ofron apartamente m [more]
Merr me qera ne Sarande. Apartament me qera ne Shqiperi. Kompania jone ofron apartamente me qera ne zona te ndryshm [more]
2 2 120.00 m2details
21
Qira

Apartament pushime me qera ne Sarande.

33 € to 70 €/day
Apartament pushime me qera ne Sarande. Apartamenti ofron dy dhoma gjumi ka pamje nga deti [more]
Apartament pushime me qera ne Sarande. Apartamenti ofron dy dhoma gjumi ka pamje nga deti dhe ndodhet ne nje zone t [more]
2 1 90.00 m2details

Dorjan Sotiri

Sales manager

Contact Me

Schedule a showing?
Call +355 67 400 0133 WhatsApp

Compare Listings

Dorjan Sotiri